1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Penadur

1. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Guçlendirilmiş penisilin diye tabir edilen bu ilaç bir kalın iğne vasıtasıyla k*ç diye tabir ettiğimiz bolgeye vurulur. Eğer dişlerinizi sıkarsanız yada kendinizi kasarsanız iğne donar ve hemşire tekrar başka bir taraftan vurur. İğneyi yedikten sonra uyuşturu katıllsa bile 5 dk. yerinizden kalkamazsınız beton etkisi yapar. İğneden sonra alerjik bir yan etkiye karşı 15 dk. hastanede beklemeniz onerilir ardında 30 dk. civarı acı içinde de olsa spor yapılmalıdır ( 1 hafta k*çınızda bir betonla yurumekten iyidir ) ^^

Penadur uretimden kalktı yerine deposilin geldi hiç bir farkı yok aksine daha ağır bunların 1.200.000 ' luk uniteleri vardır ve en ağırları da onlardır genelde bademciği azanlara ve ateşli romatizma yaşayanlara verilir ve 18 yaşına kadar her ay vurulması istenir.

Ne diyim Allah kimseye vermesin boyle bir dert.^^

2. TwiLighT

TwiLighT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk kez deposilin yediğimde (ben adını depo penisilin sanıyordum ama :think:) doğrulmak isterken sedyeden düşmüştüm. çok fenadır, insanlardan mümkün olduğunca uzak tutulmalı :P

3. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Allah korusun der geçerim ^^

4. ChrsNYC

ChrsNYC Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her ay düzenli vurulduğum için vurulur vurulmaz ayağa kalkabiliyorum birazda bünye meselesi
    akut eklem romatizmaları bağdemcik iltihaplarının kesin çözümüdür..