1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pegasus Galaxy 130 cap 1000+ players Amerikan

1. chalizard1

chalizard1 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyun Amerikan oyunudur oyunda macarlar ispanyollar ve almanlar güçlü konumdadır şuanda en güçsüz durumda olanlar ise mısırlılar ve Türklerdir.

Bu oyunun reklamını yapmam için 100 silk ödül aldım oyunda Türk oyuncu sayısını arttırmak adına yapılmış bir reklamdır bu

Oyunu fazla anlatmaya zaten hiç gerek yoktur Galax Pegasus serveri dünya çapında bir serverdir.

Emek serveridirkesinlikle kolay oyun seven arkadaşlar hiç gelmesin şimdiden

Oyunda item satışı yoktur.

Sadece silk satışı olmakla beraber online olduğunuz her saat başına 1 silk alıyorsunuz.

Silk için mobil ödeme yapıyorsunuz gm ile hiç muhattap olmadan beklemeden tamamen profeysonellik çerçevesinde.

Oyunda en değerli silahlar 14dg silahlardır bunları temin etmek çok zordur bunlar Bağdat haritasındaki moblardan çıkmaktadır.

13 DG silahları elde etmek için FGW ye giriyorsunuz orada kolay bir şekilde kestiğiniz uniqlerden düşme ihtimali yüksektir.

Kervan ratesi çok yüksektir oyunda 10blik mal alıyorsanız 20b olarak geri dönüyor size

Oyunun doluluğunu anlatmaya kelimeler yetmez jangan baştan sona stall dolu adım atacak yer yok diyebilirim.

http://pegasus.galaxysro.net/

2. ugur694

ugur694 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    pek ilgilenen olmamış :(

3. kartal554

kartal554 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    chalizar1 arkadasim benim msn'ye dogrulama kodu gelmiyor. Ne yapmam gerek???

4. yugii

yugii Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    account alımında sorun var sanırım