sm 1,51 çıktı dediler hemen yükledim ardından . pc me hacker girdi tuhaf tuhaf msjlar atıyodu pencereler halinde örn : joymax yeni db yükeleyecek lütfen joymaxtan şifrenizi değiştirin şimdi joymax a yönlendiriliyorsunuz şifrenizi değiştirene dek bu penceere açık duracak.. falan filan sonra ben anladım aha hacklendik diye artık pc yi kontrol edemez oldum tüm charlara giriyom aniden hepsini atıyodu soonra bi baktım charda biri var sonra bi konusma penceresi açıldı görev çubunda gözükmüyodu ve bunu kesinlikle engelleyemiyodum. adam mrb falan yazmaya başladı adamın adı silkroad online gözüküyodu benmki user diye. dedi işte hacklendiniz sanırım size yardımcı olabilirm . sonra dadm dedi id niz pwniz gizli sorunuz su dedi ben donakaldım . charda biri var size yardım edebilirim dedi çabuk şifrenizi falan değiştirin dedi (ben çaktım zaten adam gizli soru cvbımı öğrenmek istiyodu) ben hemen gittim arkın evine değiştirdik falan zor kurtulduk allahtan chara zarar vermemiş . neyse şimdi format attım geçmişmidir. yoksa kalıcı bir şeymidir .

Okuyunca aklıma "Turkojan","Prorat" geldi. :).
Format attıysan bir sorun kaldığını sanmıyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ovv Ne Atraksiyonlar Yaşamışsın ^^

Oysa Jason Demişti Fake Gibi Duruyor ...

Yukarı Alt