işte ilk unique sizlerle paylaşmak istedim xD
- Resim Silinmiş.
YorumLarınızı BekLiyorum..! :headbang:
PS: Ordaki PiCH1 ile konuşmamızı önemsemeyin bnm ksrodan BoTshaRe die arki vardı o ptdeydi atayım mı die sordu bnde hyr dedim kendi çıktı ptden söleyimde yanlış anlaşılmasın onada sordum öle dedi :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Black Rain demiş ki:
Neden bizim serverda başlamadınki?
5. server en alttaki dedin buydu ona basladim :S bi foto cekip verseydin keske bnle beraber 3-4 arki daha vardı nese napalım ii bole bnde sizin yanınızda olmak isterdim ama 38 oldum:D

apache10 demiş ki:
Black Rain demiş ki:
5. server en alttaki dedin buydu ona basladim :S bi foto cekip verseydin keske bnle beraber 3-4 arki daha vardı nese napalım ii bole bnde sizin yanınızda olmak isterdim ama 38 oldum:D
Başlarsan;
[성인]로도스
Bu serverdayız. Tekrardan 38 olmanız fazla vaktinizi almayacaktır emin olun. :thumbsup:

Black Rain demiş ki:
apache10 demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Başlarsan;
[성인]로도스
Bu serverdayız. Tekrardan 38 olmanız fazla vaktinizi almayacaktır emin olun. :thumbsup:
yok ya alıştık buraya ama gelmiş 95+ wizz cerbe elimden almıştı ama nese:D
başlarsak ordayım

Black Rain bende sizin servera gelicem yarın başlıycam inşallah..Yardımlarınızı vede farm charıma taxilerinizi beklerim :muck: :thumbsup:

Yukarı Alt