1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

PCI seri bağlantı noktası sorunu

1. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Bunun eksikliği yüzünden alıyomuşum soru işareti hatasını.. Bunun driveri falan yokmu hiç bi bilgim yok ilk defa karşılaşıyorum bununla.. Aygıt yoneticisinde sürücüyü güncele diyorum anakart cd si ile denedim kabul etmedi onu.. Anakartım Foxconn intel 915 serisi ekran kartım geforce6200 bunun driveri ne ki bilen varsa yardım etsin çok sevinicem

2. ProblemMaker

ProblemMaker Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    google dan bul

3. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Sende bi dene istiyosan ben baktım orda yararlı bişey bulamadım biri asus için istemiş onu vermişler benim işimi görmez asusunki

4. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Kimsenin bi fikri yokmu yaw Sad

5. BeBeT0

BeBeT0 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
    Güzelce Anlat ARkadasım Hangi Pcı Driveri İstiyorsun

6. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Bebeto hacım sorunum alttaki resim.. Bunun driveri yada ne oldugu lazım ben ilk defa gördugum için pek bi bilgi sahibi değilim.. Anakart ve ekran kartı cd si ile tanıtmaya çalıştım gecerli yazılım bulunamadı dedi.. Bu hata yuzunden surekli soru işaretli hatayla oyundan atıyor.. Ekran kartım nvidia geforce6200, anakartım foxconn intel 915 series sorunum bu daha güzelce nasıl anlatıyım bilmiyorum :)

7. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Amma dandik sorunum varmış ya kimsenin başına gelmedimi hiç :S

8. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    PCI Seri Bağlantı Noktasında Hata
    Intel® Active Management Technology (iAMT) özelliğini içeren Intel® Masaüstü Anakartları için Aygıt Yöneticisi'nde PCI Seri Bağlantı Noktası girişinin yanında sarı renkte bir ünlem işareti görüntülenebilir.

Aygıt Yöneticisi'ndeki hatayı gidermek için iAMT sürücülerini yüklemeniz gerekir. BIOS'ta iAMT özelliğini etkinleştirmeniz gerekmez.

iAMT Sürücüleri masaüstü anakartıyla birlikte verilen CD'den veya DVD'den ya da Intel'in Download Merkezi 'nden yüklenebilir.

Beyler böyle bisey buldumda iAMT sürücüleri ne demek ben anlamadım hiç .. Intelin download bolumede girdim ordada iAMT surucusu die bi driver bulamadım kafam allak bullak oldu bi bilen varsa yardımcı olursa minnettar kalcam yani Sad

9. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    .Bebeto kardes yazdım guzelce açıklamayı bari fikrim yok falan de haber bekliyorum valla

10. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sence bu konu iki char açma ücretsiz botlar ve giriş çözümleri bölümüyle alakalımı ?

11. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    simdi jason olaya 2 açıdan bakalım.. birincisi seninde yukarıda söylediğin gibi ''giriş çözümleri bölümüyle alakalımı '' dersen alakalı derim çunku oyuna bu yuzden giremiyorum bu hata yuzunden uye adı sifre yazdıgım anda soru işaretli hatayla oyundan atmakta.. Turkce esnek bi dil o yuzden giriş çözümleri dersen bende girişimde problem var çözümünü ararim derim :):)

2.ci açıdan bakıcak olursak biraz yukarılara baktıgında aynı konuyu buradada açmış oldugumu görebilirsin.. Ve burda ^^Extraloob^^ ( kendisine sonsuz saygı duyuyorum herkesin imdanına koşmaya çalışıyor) ondan başka sallayan olmuyor konuyu yani forumun çok az ragbet gören bi bölumu burası o yuzden bu konuyu burda açtıktan sonra diğer bölumdede açtım..

Sadede gelicek olursa keşke yardımcı olabilsen sende sorunum hakkında konu yanlış yerde diyip kaydırabilirdin orda rencide edici açıklamalarla kaydırmanı yakıştıramadım sana seninde yardımcıların dokundu çoğu zaman çunku userlara böyle hitap etmeseniz daha iyi kanımca...