Pc'de Trojen mi War Ne War Yha :S 2 Günde 2 Tane 90+ Char gitti

Ya Beyler Yardım Edin 1-2 Hafta Önce Adamn Biri Rarda dosya gönderdi antivür trojen war dedi sildi :S fazla önem wermedm :S ama simdi 92 lik xbow we 94 luk mail korumasız 2 charım gitti :S nedeni nedir sizce yardım edin :S bi kere daha gecenlerde antivürle tarama yaptım bu arada antivür programı cracklenmis nod32

Brooklyn

Buralıyım
olabilir , önlem olarak pc'ne komple format at. başka da yapabileceğin herhangi birşey yok gibi gözüküyor , geçmiş olsun ^^

C'ye format at.D ve E'yi bicimlendir.Bundan sonra her seyi kontrolsuz indirme.

ImmorTaLGoD demiş ki:
C'ye format at.D ve E'yi bicimlendir.Bundan sonra her seyi kontrolsuz indirme.
bicimlendir derken?? ayrıca :S pre pluslu charım war ona girmior ama charlar gidio :S nasıl oluo bu iş :S

Şimdi anlatıcaklarımı uygularsan bir daha pc'ne virüs dahi giremez..

PC'ye format at . C ve D ' yi biçimlendirmeden sil sonra tekrar oluştur. Avira virüs programını ve ProxySwitcher'i indir avira'yı kur . ProxySwitcher'le IP ' ni değiştir. ( ProxySwitcher ile IP değiştirmeyi bilmiyorsan buraya bir göz at viewtopic.php?f=484&t=171293 . Önüne geleni MSN'ye ekleme zaten soyulmaların çoğu bundan kaynaklanıyor. Adam seni soyması için illa Trojan atması önemli değil profesyonel bir hacker Msn üzerinden IP numaranı alarakta seni hackler .

Bu dediklerimi uygula.

Senius demiş ki:
Şimdi anlatıcaklarımı uygularsan bir daha pc'ne virüs dahi giremez..

PC'ye format at . C ve D ' yi biçimlendirmeden sil sonra tekrar oluştur. Avira virüs programını ve ProxySwitcher'i indir avira'yı kur . ProxySwitcher'le IP ' ni değiştir. ( ProxySwitcher ile IP değiştirmeyi bilmiyorsan buraya bir göz at viewtopic.php?f=484&t=171293 . Önüne geleni MSN'ye ekleme zaten soyulmaların çoğu bundan kaynaklanıyor. Adam seni soyması için illa Trojan atması önemli değil profesyonel bir hacker Msn üzerinden IP numaranı alarakta seni hackler .

Bu dediklerimi uygula.
tmmda 94 lvl warrior ile 92 lvl xbow gitti bile :S anlamadıgım bi char war ona ndn bise olmuor üstelik pre war charda :S

Dostum Tanınmaz virüs yemiş olabilirsin artık antilerin yakalayamadıkları keylog,trojenler üretiliyor... kurtulmanın tek yolu sistemdeki dosyalarını + arama kısmına log diyerek araştırma yapman .log .txt şeklinde application data içinde bulursan trojen yenmiş demektir genelde tüm virüsler application data ya txt atıyor bakmanı tavsiye ederim + Avira kullanmanı tavsiye ederim

Yukarı Alt