bilgisayarımın özellikleri:
Intel Pentium 4 İşlemci 650 * İşlemci hızı 3.40Ghz, 2M L2 Cache, 800Mhz FSB
512MB 533Mhz DDR2 Bellek
256MB Geforce 7100GS Turbocache PCI Express Ekran Kartı

bu özellikerdeki pcm sro ve sro düzeyindeki oyunlarda kasıyor ve iyi performans vermiyor rm imi yükselttiimde sorunun ortadan kalkçaını düşünüorm ama bu son yenilemeden sora 1-1.5 yıl daha gitmesini istiyorum pcmin bna bunun için ekran kartımıda deiştirmem gerekirmi?

birde bilgisayarımn garanti süresi devam ediyor eer parçaları alıp servise götürrüsm we orda monte ettirirsem garanti gidermi ?

_CaspeR_

Buralıyım
1 parçalar aldığında tahminen bilgisayarının garantisi biter çünkü kendin başka bir parça taktığın için
2 nvidia geforce serisinden 6600 ,7200 bunlar iyidir bence

servisle konuştum casperın kendi ramlerinden takçaklar ve garanti ölmicek peki bnm ekran kartım yeterlimi snce...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WooDY_ demiş ki:
bilgisayarımın özellikleri:
Intel Pentium 4 İşlemci 650 * İşlemci hızı 3.40Ghz, 2M L2 Cache, 800Mhz FSB
512MB 533Mhz DDR2 Bellek
256MB Geforce 7100GS Turbocache PCI Express Ekran Kartı

bu özellikerdeki pcm sro ve sro düzeyindeki oyunlarda kasıyor ve iyi performans vermiyor rm imi yükselttiimde sorunun ortadan kalkçaını düşünüorm ama bu son yenilemeden sora 1-1.5 yıl daha gitmesini istiyorum pcmin bna bunun için ekran kartımıda deiştirmem gerekirmi?

birde bilgisayarımn garanti süresi devam ediyor eer parçaları alıp servise götürrüsm we orda monte ettirirsem garanti gidermi ?
garanti süresi falan hikaye parçalarına hiçbirşey olmaz lakin ben bu konulara dikkat ederim derseniz yapabilecek fazla birşey yok eliniz kolunuz baglı caspera danışacaksınız.

ekran kartınız ve ram çok yetersiz bütçenizi söylerseniz ona göre bir upgrade için ürünleri yazabilirim kahvekeyfi

Jigsaw

Aileden
Ben 512MB DDR Ram ve 64MB ekran kartıyla SRO yu düşük ayarlarında çok rahat oynuyordum. Confused

casper la konuştum 1 gb ram takılcak ve 45 ytl alcaklar yalnız ekran kartı içind onlardan almak zorunda kalıorum garanti ölmedii için daha önce ana kartım yandı ve garanti sayesinde para vermeden halletik onun için ailemi ikna edemem ama casperda istediim ekran kartı varsa taktırabilirim 100 kaıt verebilirim ekran kartına vede bi şey daha sorıcm ekran karını ram den yedirirsem çok kötü olr mu 1.5 gb ram olcak 256 sı ekran karına giderse 1.25 gb kalck buda yetr heralde die dusunuorm

Yukarı Alt