1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pc Sorunumu Yoksa İnternet mi !! :S

1. _CaspeR_

_CaspeR_ Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ben 2-3 haftadır ne olduysa internet bağlantım veya bilgisayarımda sorun var

herhangi bir siteye girmeye kalktığımda nedense siteleri açmıyor extraloob a girmeye çalışıncada açmıyor sayfa yüklenirken hata oluştu diyor

ama sorunum modeme reset atınca ve bağlantyıyı devre dışı bırakıp açınca düzeliyo bazen 1 gün boyunca olmuyor bazen yarım saate bir oluyor ne yapmam gerek acaba!!

2. PhaetoN

PhaetoN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci-Üniversite
    bana problem modemde gibi geldi benimde modemde o problem var bazen 4-5 saat internete bağlanamıyorum sonra düzeliyor.

3. _CaspeR_

_CaspeR_ Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2-3 haftadan beri olyuor ama sıkıntı geldi artık modeme reset atınca düzeliyo nedense ama

ama bazende hiç olmuyor gün boyu bazense yarım sate bir olyuor hep anlamadım valla

4. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Telefon hattı ile modem arasında splitter kullanıyorsan, yaz aylarında elektriklerde meydana gelen dalgalanmalardan dolayı splitter ın içindeki kablolarda incelme olmuştur.
    Splitter'ı devreden çıkartıp ana hattı modeme takıp dene.Sorunun düzelirse Splitter satın alıp yenisini kullan
    bu sorununu çözmezse müşteri hizmetlerini(444 03 75) arayıp sorununu ve çözmek için yaptıklarını anlat. (Splitter'ı aradan çıkart falan,diyecek.Onu yaptım,işe yaramadı diyeceksin.)
    TTnet, yeni sinyallerden internet bağlantısı veriyor.Senin modemin yeni sinyallere uyumlu olmayabilir.Eski frekanslara döndürmesini rica edersin,büyük ihtimalle sorunun çözülür.
    ya da telefon hattında ek vardır; ne kadar fazla ek, o kadar kötü internet bağlantısı demektir.En kısa zamanda telefon hattını tek kablo olarak çektirt.

5. _CaspeR_

_CaspeR_ Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 tane pc var tek 2 si için kullanıyorum dağıtıcı var ama bida sorun nedense reset atınca düzeliyo neyse onu bir denicem inş düzelir tşk ler ATP :D