Arkadaslar ben Silkroad Online oyuncusuyum Sbot kullanıyorum 4 5 tane sbot acınca pc kasasından ses gelıor grrrr..grrr die delı oluorm we sonraa pc'm bazen 6 7 sbot acınca bırden kendısıne rest atıor buna bı çözum warmıı? :confused1: :confused1: :confused1:

yhaw sımdıde rest attı ama bu sefer pc de herhanqı bı program acık deqldı sadece extraloob.com acıktı :(:( kasa ıcını neyle temızlıyım?

Saç kurutma makinesi filan kullanma küçük hava üfleyen aletler var onlarla temizle

AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
İşlemci Fanından geliyordur o ses. işlemci fanının devri yetmiyor soğutmaya ve zamanla kendini yıpratıyor. Benim işlemci fanımda aynı o şekildeydi. Msn Sro Face'yi açınca Pat Kapanıyordu Pc ilk açıldıgında 33 derece ile başlayıp finish'i 82 derece kendini kapatarak veriyordu işlemci fanını değiştirdim Gayet rahatım... Denemeni tavsiye ederim değiştirmek istemiyorsan macun da bitmiş olabilir.

Kasayı alıyorsun hemen bi bisikletçiye gidiyorsun yada bir bilgisayarcıya sen bilirsin.
Fanlara hava basıyorlar bunu yaparsan biraz da olsa rahatlar.
Eğer bilgisayarın sürekli açıksa kasanın yan tarafını söküp başka bir fanı ekleyebilirsin bunun için küçük fanlar var,onlardanda satın alabilirsin...

Sorunun düzelecektir

Yukarı Alt