A

Anonymous

Guest
Idea Idea PC ile ilgili tüm parcaların fiyatlarını bu başlık altında öğrene bilirsiniz... Idea Idea
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş._____________-Resim Silinmiş._____________-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
GeForce FX ekran kartları oluyor ya. Pixel Shader açan bazı oyunlar için. Onlar ne kadar mesela? GeForce 4 olduğu için Splinter Cell oynayamıyorum artık.

A

Anonymous

Guest
Toplam (KDV Dahil) Usd :
543,92
Ytl :
723,41

-Resim Silinmiş.
ASUS EAH2900XT/G/HTVD/512M/A ATI 2900XT 512MB DDR3 256BIT PCX16 2xDVI SLI (DIRECT-X 10)

--------------------------------------------------------------------------------

Model EAH2900XT/G/HTVDI/512M
Grafik Motoru RADEON HD2900XT
Video Bellek 512MB DDR3
Motor Hızı 740MHz
Bellek Hızı 1.65GHz (825MHz DDR3)
Bellek Arayüzü 512-bit
Maks. Çözünürlük 2560 X 1600
Veriyolu PCI Express X16
Video Girişi Var, VIVO kablo ile
VGA Çıkışı Var, DVI / VGA Adaptör ile
HDTV Çıkışı Var, HDTV Çıkış kablosu ile
TV Çıkışı Var
Çift DVI Çıkışı Var
HDCP Uyumu Var
Kablo ve Adaptör DVI / VGA adaptör,Komponent ,DVI / HDMI adaptör,CrossFire Bridge ,Interconnector,VIVO Kablosu,Power Cable2
Hediye Yazılım 3D Game: S.T.A.L.K.E.R: Shadows of Chernobyl The Black Box game coupon ASUS Sürücü ve Donatıları

Ben kendım Şuanda bu ekrankartını kullanıyorum ve mükemmel ötesi bi kart extraokk

benim modemim var zoom usb kutusnda sadece usb model 5510B 2. el olaraktan satmayı düşünüyorum kaçtan gider. garantsi . cd si kutusu kurulum el kitabı . sorunsuz çalışıyor extraokk

bide markasız DDR 333 256mb ram var kaç paradan gider...

bi bilgisayrcıya sordum 2 sii 40 ytl den alırım dedi fiyat makul mu yoksa az mı??

A

Anonymous

Guest
angela demiş ki:
benim modemim var zoom usb kutusnda sadece usb model 5510B 2. el olaraktan satmayı düşünüyorum kaçtan gider. garantsi . cd si kutusu kurulum el kitabı . sorunsuz çalışıyor extraokk

bide markasız DDR 333 256mb ram var kaç paradan gider...

bi bilgisayrcıya sordum 2 sii 40 ytl den alırım dedi fiyat makul mu yoksa az mı??

HI-LEVEL 256 MB 333 MHZ DDRAM
18.375 $
-Resim Silinmiş.

Sıfırı bu fiyat sana modemle birlikte 40ytl vermış bence hiç durma extraokk

Yukarı Alt