Pc yi ilk aldığımda hiç yaşamadığım bir sorun son zamanlarda sık sık olmaya başladı . Sro oynarken pc kitleniyor msn falan açık olmadığı zamanlarda da kitlendiği oluyor pc kitlenince reset atmadan düzelmiyor . Reset atıncada oyuna girmesi çok zor oluyor bundan çok bunaldım artık :@ Bu sorunla karşılaşan yada çözümünü bilen varsa lütfen düşüncelerini ve çözüm yöntemlerini bana öğretsin ...
Pc özellikleri ise 1GB ram 256 Ekran kartı - 3.06 işlemci

Ekran kartını güncelleyecem tamam da içini nasıl bir şekilde temizleyeyim zarar vermekten korkuyorum temizlerken :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pc kilitleniyorsa sistem içerisinde bir parçada ısınma sorunu var demektir, bunun için önce ekran kartı kontrol edilir ardından ramler ve sonrasında işlemci kasa kapağını açıp bir sistemi rahatlat sonrasında bütün driver ları güncelleştir sorun kalmaması lazım, halen devam ediyorsa bir donanımda ısı problemi vardır onu bulmak zorundasın speedfan programını kurup sisteminde ki hdd ısısını bile görebilirsin buna göre önlemini alırsın Wink

Hocam herhalde dediğin gibi benim problemim ısıdandı çünkü format attım ekran kartının driverlerini falan eksiksiz yükledim driverlerden sorun yok ve hala kitleniyo şimdi de yandaki fandan baktımki dışarı soğuk hava çıkıyor içeri hava girmiyor onu bir ters çevirdim şimdi içeri soğuk hava giriyor arkadaki fan ise dışarı havayı aktarıyor yani kasanın ısısını düzenlediğimi sanıyorum bakayım bir daha aynı problemle karşılaşacak mıyım ... Rolling Eyes

Bu bende de var guildde bi ka arkadaşımda daSon 1 kaç gün içinde peydah oldu.Sistemi zorlayan zararsız bir trojan olabilir mi acaba?

bizim arkadasda vardı aynı sorun ne yaptıysak düzelmedi yenı pc alıcak sımdı sro için :mrgreen: inşallah senınkı düzelir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir pc kilitleniyorsa tek sebebi ısıdır bunlarda sırasıyla kasa ısısı ekran kartı ısısı işlemci ısısı ram ısısı sorunudur.

Yukarı Alt