1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pc kendiliğinden kapanıyor yardım lütfenn

1. Rioter *

Rioter * Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mor:Soğutucu Fanlar:Kasa
    Kırmızı:Soğutucu Fanlar:CPU
    Kırmızı:Sıcaklık:CPU
    Yeşil:Sıcaklık:Anakart

2. madboy94

madboy94 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum anakartın sıcaklığı fazla muhtemelen anakart fanları tozlanmıştır sen bi bilgisayarcıya ya da bi teknisyene göster banada olmuştu pc kapanıp kapanıp duruyodu :thumbsup:

3. dizanteri61

dizanteri61 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bildiğim kadarıyla bilgisayarın res atmasının sebeplerinden biri işlemcinin termal macununun bitmiş olmasıdır yada Kasayı aç içini iyi bir temizle oda olmassa Sistem Geri Yükleme yap aynı sorun bnde 6 gün önce olmuştu sistem hasa görmüştü sistem geri yükledim geçti sende bi dene belki olur.

4. Akaryakit

Akaryakit Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilim Adamı
    Pc kapanması veya rest atmasının çok sebebi vardır aşırı ısınma, virüs,herhangi bir parçanın sorunlu çalışması vs vs .Bilgisayarı tamiri götürmeden evde en basit işlerle kendin deneme yanılma yoluyla yap derim mesela ilk bilgisayarın içini temizle cpu fan, ekrankartı fanı, kasa fanları vs eyer imkanın varsa hava tut veya diş farcasıyla temizle sonra aç bilgisayarı virüs taramalarından geçir işlemler bittikten sonra bilgisayara rest at sonra oyunlara filan derken bilgisayarı yor bakalım tekrar kapanma olucakmı eyer olursa bilgisayara bas formatı gene aynı sorunla karşılarısan elinde parça varsa bütün parçaları test et yoksa en son iş olarak teknis servise yolla bilgisayarı

5. Quater

Quater Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisayara kaapnmalarının bir nedenide program cakısmasıdır 6 ay once cs yukledım oyunu yukledığım zaman 20 dk sonra res atamya basladı bende formatt attım terkrar yukledığımde yıne aynı sey oldu hemen sıldım gectı son zamanlarda yukledığın programları sılmeyı dene