arklar pc kendi kendine kapanıyor ne yapmam lazım neden böle bişe oluyo cvp yazarmısınız şimdiden teşekkürler
pc yüzünden sro oyynyamıyoz kasamıyoz yardım ltf daha 10 gun var botun bitmesine + pre nin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sistemin çok ısınıyor ondan dolayı kapanıyor, kasanın kapağını aç hava alsın daha serin tutmaya çalış odayı ve bios dan ısı ayarlarını yüksek rakamlara çıkart çok kabaca yazdım ama verdiğin bilgiler çok yetersizdi ^^

aynen dedigi gibi pc cok ısınıyordur, kasayı aç işlemcinin fanını sök iyice temizle, birde bilgisayarcılarda sogutma kremi satılıyor eger işlemcinin sogutma kremi kurumussa yeni bi tane al işlemciye denildigi tarza sür daha bişey olmaz.

extraloob demiş ki:
sistemin çok ısınıyor ondan dolayı kapanıyor, kasanın kapağını aç hava alsın daha serin tutmaya çalış odayı ve bios dan ısı ayarlarını yüksek rakamlara çıkart çok kabaca yazdım ama verdiğin bilgiler çok yetersizdi ^^
edd aynen yüksel ihtimal ısıdan dolayıdır veya anakartın sorunlu olabilir 3 lü prizin kablosu çok uzunsa ondan dolayıda olabilir güç kaynagında sorun olmus olabilir + biri pc ne baglanıp pc ni habire kapatıoda olabilir :D

MYSTR0 demiş ki:
Berki fan yerinden çıkmıştır çıkartım yeniden tak ama tam oturt :D
tam oturmak her donanımda önemli harbiden herhangibi donanımını tam oturtmalısın :D

Yukarı Alt