arkadaşlar bi program vardı pc kapalı iken sroda lvl kasma programı aradım bir türlü bulamadım acaba nerde bulabilirim o programı yardım lütfen..

ya var ben gördüm sitede ama nerde olduğunu bulamıyorum bir türlü yardımcı olacak biri yokmuu ?

By__dRaCuLA demiş ki:
ya var ben gördüm sitede ama nerde olduğunu bulamıyorum bir türlü yardımcı olacak biri yokmuu ?
o pc kapalıyken değil. clienti açmadan chara girebilme ve başka charla power lvl yapma programı...
dediğin gibi bir program olmasının imkanı yok öle saçma şey olmaz...

var yaw var eminim bi yerde okudum bu sitede pc kapalı iken silkroad kassın diye eminim

aynı programı bende gördüm aynı dediğin gibi anLatıyordu ama pc kapaLıyken internet bağLantısı kopuyordu bu yüzden program çaLışmıyordu :wink1:

Silkroadonline,Ogame gibi bir oyun değildir. Online oynayabildiğimiz oyundur. Yani oyundan çıktığınız anda işiniz biter. Bilgisayarınız kapandığında,internet bağlantınız kesildiğinde oyunda nerde kaldıysanız, joymax database' e kaydedilir.Siz oyuna giriş yaparken bu database aktifleşir.

Ogame tarzı oyunlarda bilgisayarı kapatsanızda sistem kendini devam ettirir. Saldıraya uğrayabilir ya dasaldırabilirsiniz.

ya o program silkroadtı yüklemeden pc açıkken çalışıyor olmasın ?

Yukarı Alt