1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pc için yardımlarını bekliyorum

1. renklibere

renklibere Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    cnc oporatörü
    arkadaşlar oncelikle sistemimi size yazayım

p4 3.00 dualcore (sanırım 800mhz)
    512mb asus pro ekran kartı
    p5pl2 ana kart asus
    1535mb kigston ram

arkadaşlar yaklaşık 15 gün önce kendim ilk defa format attım formattan sonra yapılması gerekenleri yaptığımı düşünüyorum yanlış bişey yapıp yapmadığımıda bilmiyorum sorum şu ve sizlerden yardım istiyorum

sorun: bilgisayarımın iyi olduğunu düşünüyorum ama istediğim performansı alamıyorum internetim çok fazla yavaş youtube ve benzeri sitelerde video seyretmek için çok fazla bekliyorum sitemizdeki resimler çok fazla geç açılıyor sayfalar arısı gezintilerde yavaş ayrıca sro oynarken diğer arkadaşlarıma göre çok daha fazla lagtayım oyundan atmalar başladı oyunu açarken çok bekliyorum heleki botla oyuna girerken dahada fazla bekliyor kullandığım programlardan verim alamıyorum render yaparken zaman uzamaya başladı bilgisayar geç kapan geç açılıyor ne yapmam gertiği hakkında bana yardım olacak arkadaşımız varsa şimdiden çok teşekkurler saygılarımla..

2. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ramleri sokup hepsiin ayni mhz olduguna bak
    ikinci olarak ekran kartin paylasimli ise biostan paylasim ayarlarini ayarla
    ucuncu kurdugun xpnin service pack 2 olduguna kesin emin ol
    anakartin driverlerini internet sitesinden guncelle
    sorunun hala devam ediyorsa servisi arayip bildir cozeceklerdir
    Nerde oturuyorsun :)

3. Dark_Lord_

Dark_Lord_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EGer format atmadan önce herşey normalse ve formattan sonra böyle olduysa , eski driverları kurmuş olabilirsin.
    Ayrıca önceki işletim sistemin ile şimdi kurdugun işletim sistemi aynı mı ? Farklıysa yeni kurdugun işletim sistemi ne ?

4. renklibere

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    cnc oporatörü
    ramlerin ikiside aynı biri 512mb ddr2 diyeri 1gb ddr2 kingston
    ekrankartının paylaşımlı olup olmadığını bilmiyorum okadar bilgim yok bu konuda
    service pack 2 var emin
    son carem zaten servise götürmem olacak

bursa merkezde oturuyorum pcyide gold pcden aldım
    punsier vakit ayırdığın için teşekkur ederim dediklerini dikate alıp bakcağım veya anlayan biri ile bakacağım

5. renklibere

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    cnc oporatörü

formattan once sadece internetimde bi yavaşlık vardı ama bu yavaşlık hepimizin sorunu olan adsl
    onceki işletim sistemini aldığım yerde kurdular ama bana cd vermediler sanırım orginal değil
    şimdiki işletim sistemimde ilki gibi xp ama korsan xp ben bildiğiniz gibi orginale çeviren bi programla organal yaptım(nedenli oldu bilmiyorum ama guncelleştirmeler geliyor) ve onu kullanıyorum Dark_Lord_ sanada ilgilendiğin için çok teşekkur ederim