Arkadaşlar bilgisayarım 2-3 saat arayla donuyor.Ses taklı kalıyor .Fanları temizledim,Ekran kartını temizledim,ama bir türlü bu sorunu halledemedim.Yardımcı Olabilecek Var mı?

Morwena

Buralıyım
Bendede oluyordu Format ile geçmişti ancak sen Driverların güncel olduğunu kontrol et Wink

butun donanımları tamamen sök anakartı hepsini temizle işlemci gibi sonra tak hepsini format at en güncel driverları yükle düzelir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2-3 saat gibi bir sürede donma yaşıyorsan ısı sorunu yaşıyorsun ısıyı çözmen için önce kasa içerisinde bir temizlik yap ardından kasa kapağı açık kalsın öyle çalıştır dene sorun halen varsa işlemciyi sök fanını ve zeminini güzelce temizleyip termal macunu sür sonrasında bir daha bak bakalım sorun varmı.

bu arada bütün driverları güncel kabul ediyorum.

extraloob demiş ki:
2-3 saat gibi bir sürede donma yaşıyorsan ısı sorunu yaşıyorsun ısıyı çözmen için önce kasa içerisinde bir temizlik yap ardından kasa kapağı açık kalsın öyle çalıştır dene sorun halen varsa işlemciyi sök fanını ve zeminini güzelce temizleyip termal macunu sür sonrasında bir daha bak bakalım sorun varmı.

bu arada bütün driverları güncel kabul ediyorum.
Okan abiye katılıyorum aynı sorunu bende yaşamıştım ısı problemi yüzünden hemde fanlar pc'yi soğutucam diye okadar zorlanıyoduki sanki evde elektrikli süpürge çalışıyomuş gibi bi ses çıkarıyodu :lolmuch:

pc özellikleri nasıl
OoNeverMoreoO demiş ki:
Arkadaşlar bilgisayarım 2-3 saat arayla donuyor.Ses taklı kalıyor .Fanları temizledim,Ekran kartını temizledim,ama bir türlü bu sorunu halledemedim.Yardımcı Olabilecek Var mı?

512 Ekran Kartı Ati 1300Radion Series - 1GB Ram 2.8 Çift Çekirdek.

Kasayı Temizledim ama ayrıntılı bir şekilde temizlemedim.Saolum şimdiden deniyecem.Birde Kasanın Kapağı açınca aşırı toz giriyor Crying or Very sad

Yukarı Alt