arkadaşlar ben bugün oyuna başladım blader açtım ilk önce ama yaratık a vurmak için yaklaşıyorum 1-2 tane vuruyorum ekran garip bi şekilde karışıyo ben de bunun üzerine okçu açtım onunla uzaktan keserken belli bi yakınlığa ulaştımı yine aynı şey oluyo çok garip pc 1024 ram ama 896 yazıyo çünkü ekrankartı onboard ve ram den çalıyo ekrankartı 128 ama paylaşımlı 256 işlemci celeron 1.87 ghz fakat lap-top

garip hata gibi şey bu
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ekran bi anda böle oluyo bi kasıyo dt die bi ses çıkıyo bazen sonra böle oluyo reset atınca düzeliyo başka türlü düzelmiyo :S

Pc'nınkapagını aç anakartın modelini Bul VGA driverını İndir Kur Büyük İhtimalle olucaktır...

Arkadaşımızın dediği gibi vga driverini yükleyerek sorununa çözüm bulabilirsin, düzelmez ise o durumda şunları denemende fayda var, altta sıralıyorum.
Nedenler:
1- Sistem soğutma üniteleri düzgün çalışmıyor
Çözüm=içini ve hava yollarını bir temizlemende yarar var
2- Ekran kartı heading yani soğutucusunu kontrol et
Çözüm=açmışken onada bak ve ekran kartının ramleri kendisi vs çok ısınıyor olabilir
3- vga driverini yükle
Çözüm=örnek googleye asus "model" "seri" "vga driver" yaz gelir.
4-yukardakiler olmazsa bilgisayarcına göster
Çözüm= Laptopu alıp En yakın bilgi işleme doğru yola çıkmaktır(Not:üzgünüm amma cebinde paranı hazır tutmanda fayda var)
Aklıma gelenler bunlar umarım işe yarar.

arkadaşlar tamam ben sorunu çözdüm skillerin efect lerini kaldırdım şuan takır takır oynuyorum skiller görünmüyo ama süper oynuyorum verdiğiniz cevaplar için herkese teşekkür ederim

Yukarı Alt