1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pazar günü su baskınlarına dikkat!

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Pazar günü su baskınlarına dikkat!

Yarından itibaren yağmur var. Cumartesi günü İstanbul'un Rumeli yakasında çok etkili olmasa da yağmur bekleniyor. Ama asıl yağış pazar günü geliyor.

Cumartesi gecesi Edirne'nin güneyinde, Saros körfezinde şiddetli yağmur bekleniyor. Meteorolojik tahminlere göre şiddetli yağış pazar gününün ilk saatlerinden itibaren Tekirdağ ve İstanbul'da da etkili olmaya başlayacak.

Gün boyunca Marmara'nın büyük bölümünü etkisi altına alacak yağış özellikle İstanbul'un Rumeli yakasını etkileyecek. Aşırı yağışın su baskınlarına yol açma riski var. Yağışlı havanın aynı gün akşam saatlerinden itİbaren İstanbul'u terketmesi bekleniyor.

Öte yandan yağmurun etkili olduğu günlerde Poyraz rüzgarı da aralıksız ve kuvvetli esecek. Bugün akşam saatlerinden itibaren şiddetini artırması beklenen Poyraz rüzgarının haftasonu ve önünüzdeki haftanın ilk günü de dahil, gece/gündüz aralıksız esmesi, zaman zaman Karadeniz'de 6 Marmara denizinde de 5 şiddetine ulaşması bekleniyor.

2. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bu yağmura o kadar sevindim ki :lol: :lol: kuzenim fethiye'ye gitti almadı beni kal bu sıcaklarda istanbullarda dedi alsana yağmur :lol: makara:

3. Buura

Buura Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gece yağmur yıldırım sesiyle uyumayı özledim yahu gelsin Antalyayada şu yağmur sel.

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

oraya da harbiden ne yağıyor ya ne zamaan yağmur haberi çıksa bil ki o il antalyadır falezler dayak yemeyi özlemiştir dalgalardan :coffee: