Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Paypal: Kredi kartınızı kullanmadan alışveriş yapın!

Internetten alışveriş yapmayanımız kaldı mı bilmiyorum ama özellikle son yıllarda artan ciddi bir e-ticaret trafiği olduğunu söylesek yanılmış sayılmayız. Bu trafiğe bağlı olarak artan açık arttırma ve online alışveriş siteleri, kredi kartı kullanan bazı insanlar için kabus olma niteliği taşıyor.

Paypal sitesini örnek verelim. Sizin adınıza kredi kartınızdan çekeceğiniz tutar karşılığı ek bir hesap gibi düşünebilirsiniz. Şu anda dünyada en çok güvenilen sistem olarak tanınan Paypal' ın yükselişi, kuşkusuz eBay' in popüleritesi ile doğru orantılı olarak ilerlemeye devam ediyor. Paypal her geçen gün kendini yenilerken, bazı internet siteleri bu olaya karşı gelerek, ne yazık ki Paypal sistemini tanımıyor ve direkt olarak kredi kartınızı istiyorlar. Paypal bu noktada olaya açıklık getirerek, bu durumu ortadan kaldırıyor ve herkesi güvenli olarak internetten alışveriş yapma keyfine davet ediyor.

Secure Card olarak bilinen yeni sistem, yaklaşık 3 milyon Paypal kullanıcısı tarafından denenmeye başlanmış bile. Paypal ödemesi kabul etmeyen internet sitelerinde geçerli olacak uygulama, internet gezgininizde çıkan bir "Paypal Düğmesi" sayesinde çalışıyor. Bu düğmeye tıkladığınızda, Paypal sizin adınıza yeni bir sanal kredi kartı numarası tanımlıyor. Mastercard ile ortak olarak geliştirilen yeni sistem; bugünden itibaren önce Amerika, daha sonra tüm dünyada kullanılmaya başlanacak.

BaTTeRST_

Bilgiliyim
benim öle bi sorunum yok nasılsa internetten alışveriş yapmıyorum ama yapanlar için güzel bi topic olmuş thx

ayhan abi ödemesse BAN !! : :mrgreen:

ben nasıl olcanı anlamadım Crying or Very sad

Yukarı Alt