1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

PayPal İle Silk Alıcamda... Banka Parayı Çekermi.... YaRDıM

1. 3nToX

3nToX Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    PayPal İle Silk Alıcamda... Banka Parayı Çekermi

eet soru bu
    kredi karı maXimum (işbankası) parayı çekerde charım banlanır diye korkuyom acaba bi yardım eder misiniz?=

2. MakmeN

MakmeN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    credi karti dimi paypala add cart dan ekle sonra gonlunce rht rht silk al hic bi sorun olmaz

3. 3nToX

3nToX Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorum için tşeküler daha fazla yorum yapacak var mı

4. seljuk

seljuk Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hemen yorum yapıyim arkadaşım ben yaklaşıl 5 aydır sorunsuzca silk alıyordum hiç bir problem yoktu sonra birgün 300 silk alayım dedim silki aldım anacak paypal hiç bir neden yokken güvenlik nedeniyle hesabımı limitledi ve benden aldığı parayı joymax e vermedi yaptığım ödeme paypalda kaldı bu nedenlede joymax verdiği silkin parasını alamayınca charımı blockladı.paypaldaki hesabımın limitini kaldırdım gerekli belgeleri yolluyarak(kredi kartı hesap özeti,kimlik bilgiler vs.)sonra sitede verilen yöntem vardı onuda yaptım ve paypal hesabımdaki limit kalktı parayıda joymax e aktardı charım tam 10 gün sonra açıldı ama şunu söyliyim aynı dertten 3 arkadaşımın daha charı blocklandı onlar da aynı şeyleri yaptı paraları joymaxe aktarıldı ancak blockları kalkmadı.yani joymax kafasına göre blockları kaldırıyor.
    sana tafsiyem paypalla hiç bir şekilde alış veriş yapma sonra bir bakarsın charın block yer dahada kurtaramassın benden demesi 75 lv charım blocklandığı zaman çok üzülmüştüm aynı üzüntüyü yaşa bence.git clikandbuy dan alış veriş yap veya en güvenlisi turksh e-pin yöntemiyle al biraz pahalı ama charını riske atmaya deymez extraokk extraokk

5. _AvRiL_

_AvRiL_   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    amele ogrenci
    ben de kucuk bir anekto ekliyim:
    eger ki emailine gelen verification mesajlarını alıp da onaylamazsan 1 ay kadar bir sure sonra paypal hesabın dondurulur ki kotu bir durum sonrasında bir su var expand use number diye bir şey var paypalda onu da ister senden o da kredi kartı ekstrende gelir son 4 rakam gibi birşey onu da sakla zamanı gelince kullanacaksın

6. stalebug

stalebug Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende click and buydan aldım 150 silk sonra hep ödeme teyit edilmedi yazdı bilen warsa yardım etsin Crying or Very sad 500 silk alcam alamııorum

7. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kardeş Click And Buy şirketi Senin Kredi KArtından Cüzzi bir miktar Para çekiyor. Sen bu miktarı bankanı arayarak veya Extrenden Öğrenirsin. Onu Click And buy hesabında Kredi Kartı doğrula diye birşey vardır oraya yazıcaksın okey edikden sonra İstediğin işlemi yapabilirsin.

8. stalebug

stalebug Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ok kardeş eyw