Beyler bende eski acc. var şu anda süresi bitik.Uzatmak istiyorum.Kredi kartımla paypala uye oldum.Kartı onaylamadım daha.Repurchase sot desem direk uzatabilir mym oyle ? Bi arkadaşım dedi ki paypal ın içine para atmaz lazım fln :S kafam karıştı lütfen yardımcı olun :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

Paypala para atman falan gerekmiyor bekle 2 gün kartı onaylat expanded use number ile sonra gönlünce kullan ^^

Kredi kartını onaylatmadanda alışveriş yapabiliyorsun, ancak bazı siteler yeni paypal accountlarından alışveriş yaptırmıyorlar eski paypal hesabı istiyorlar alışveriş yapabilmen için. Eski paypal hesabından kastım 15 gün geçmiş olması.

screamadle demiş ki:
Kredi kartını onaylatmadanda alışveriş yapabiliyorsun, ancak bazı siteler yeni paypal accountlarından alışveriş yaptırmıyorlar eski paypal hesabı istiyorlar alışveriş yapabilmen için. Eski paypal hesabından kastım 15 gün geçmiş olması.
Genelde sro gold , plvl tarzı yerler yani Live chat'i bulunan yerlerde geçerli oluyor o. Sbot'ta onaylatmadan alışveriş yapabilirse , ki onun gün ve para limiti var , direk olarak sisteme geçer diye düşünüyorum.

Yukarı Alt