SLM arkadaslar.sımdı bıse anlatıcam ama hayatta ınanmasız.1 ay once bı cocuk dan SUN STAFF 9D aldım!!!sonra hep globalde yazıyordum WTS SUN STAFF 9D falan dıye.bı gun bırı yazdı.bana staffın fıyatını sordu bende dedım bı teklıf yap.oda dedı 2x LV90 full farm char bıde 1000silk.bende 1-2 gun dusunupteklıfını kabul ettım.cocuk bastan staffı ıstedı bende bıse almadan veremem dedım.oda dedı once sılk alıverıyım sonra staffı alıncada charları verırım dedı.ben verdım ona ID ve PASS ama sun staffın oldu ID deıl baska ıd.bekledım bıraz 1100 silk geldı.benım arkadasa dedımkı gır benım charla benım staff ı verde vereyım anlasdım kısıye.arkadas gırdı verdı bana staffı.anlastım kısıye trade attım ve DC geldı.Sonra gırmeye calıshdım ve malesef Blocked falan yazıyodu :( :( :( 2108 falan. ve sonra bıraz arastırdım neden block yedımı sonunda anladım o cocuk sılk aldı parayı gerı cekmıs Charge back kullanarak.Account umu acma yontemı var mı sımdı???Sımdıden tesekutler. gıttı guzelım sun staff 9d.nyapalım sağlık olsun.fazla kaptırmamak gerek kendımızı oyuna :thumbsup:

Xenas

Sanıyorum yapabileceğin fazla bir şey yok Geçmiş olsun ama Yatırdığı parayı nasıl geri çekebiliyor... ilk defa duydum ben

ShupaR demiş ki:
Sanıyorum yapabileceğin fazla bir şey yok Geçmiş olsun ama Yatırdığı parayı nasıl geri çekebiliyor... ilk defa duydum ben
ödemeyi iptal edebilirsin paypaldan^^ ama charın blocklanır

ShupaR demiş ki:
nonamex demiş ki:
ShupaR demiş ki:
ödemeyi iptal edebilirsin paypaldan^^ ama charın blocklanır
yani arkadaşın başına geldiği gibi?
evet.O adam paypaldan silk almış sonra ödemeyi iptal ettirmiş ^^

Yukarı Alt