1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pavlyuchenko Beşikataş'ı Yalanlamadı

1. Prophecy

Prophecy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adı Beşiktaş ile anılan Tottenham ve Rus milli takımının forveti Roman Pavlyuchenko, Beşiktaş'a transfer olup olmayacağı sorusuna kaçamak cevap verdi.

(DHA) --Rusya'nın Arjantin ile yaptığı hazırlık maçının ikinci yarısında giren ve sergilediği güzel oyunu bir de golle süsleyen Pavluychenko, transferi konusunda ser verip sır vermiyor.

Rus basının da yakından ilgilendiği yıldız futbolcunun tercihini nasıl kullanacağı Rusya'da tam bir merak konusu.

Daha önce Rus basınında yer alan bir haberde Beşiktaş ve Villareal'in Pavlyuchenko ile ile ilgilendiği belirtilmişti.

Rusya'nın Arjantin'e 3-2 yenildiği maçın sonunda DHA tarafından Beşiktaş'a transferi konusunda yönlendirilen soruya, tebessüm ederek, "acelem var gitmem gerekiyor' diyerek kaçamak cevap veren futbolcu, transfer konusunu yine netleştirmedi.

Beşiktaş, Pavlyuchenko'yu alabilmek için Brezilyalı golcü Bobo'yu elden çıkarmaya çalışıyor.

Son olarak St. Etienne'in talip olduğu ve dört milyon euro teklif ettiği Bobo için Beşiktaş'ın altı milyon euro istediği belirtiliyor.​

2. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    Beyendiğim futbolcular dan ama beşiktaşa geleceğini düşünmüyorum.

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Beşiktaş bu adamı alabilirse Türkiye'de yılın transferini yapmış olur.