1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Party Türleri ve İpuçları


 1. TorQ

  TorQ Bilgiliyim rank8

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  1.703
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Satasma Baba Yorgun xD
  TorQ Yeniden Karşınızda
  Bu Konuda Size Party Türleri Ve İpuçlarını anlatacağım

  Öncelikli Olarak P harfine basarak Party Penceresini açıyoruz.
  [​IMG]

  Ortadaki Set Butonunu tıklıyoruz.
  [​IMG]
  Karşımıza Confirmation window penceresi çıkacak. Burada Party dekilere eşit dağıtmasını istiyorsanız Auto Share yi seçiyorsunuz.Herkes kendine ama %2-%3 olsun istiyorsanız distribution seçeneğenini seçiyoruz. Böylece party ayarını yapmış oluyoruz. Ve Yes butonuyla Aktif ediyoruz. Ve tekrar Party Penceresine dönüyoruz.
  [​IMG]
  Şimdi Partyi açmakta sıra. Party penceresinden Party Match seçeneğini seçerek. Karşımıza Party Matching penceresi açılacak.
  Burada Form Party tıklıyoruz. Ve Forming Party seçeneği geliyor.
  [​IMG]
  Burada partyi nasıl açtığınızı kontrol edip Confirm butonunu tıklıyoruz. Böylece partyi açmış bulunuyoruz.

  En üste açtığınız party görebilirsiniz. Arkadaşlarınıza party numarasını gönderip. Kendi partynize alabilirsiniz Onların tek yapacağı şey. E tuşuna basarak Party Matching penceresini açmak ve 1-2-3 cü sayfada sizin party nin numarasını bulup seçmek ve Join Party tuşunu tıklamak. Siz kabul edince party dahil olur.

  İPUÇLARI
  Party modları :
  --> (item distribute-exp distribute): Partideki herkes kendi experince'ını ve kendi düşürdüğü itemi alır. Avantajı ise, partideki kişi başına her yaratıktan %2 daha fazla exp alırsınız. En fazla 4 kişilik kurulabilir.
  --> (item distribute-exp share) : Partideki herkes kendi düşürdüğü itemi alır fakat, experience eşit olarak dağıtılır. (trade'e cıkan kervan partileri için idealdir) En fazla 8 kişilik kurulabilir.
  --> (item share-exp distribute) : Herkes kendi exp'ini alır fakat itemler parti üyelerine rasgele dağılır. Hiçbir avantajı yoktur. Katılmayın bu partilere.
  --> (item share-exp share) : Exp ve item otomatik olarak parti üyeleri arasında dağıtılır. Kendi arkadaşlarınızla eğlence arıyorsanız 8 kişilik kurabilirsiniz.
  Extra Experience Kazanmak :
  Respective(each get item, each get exp) partisine katılın. partideki kişi başına, her yaratıktan %2 fazla exp alacaksınız.