1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Party Kurma

1. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ortadaki Set Butonunu tıklıyoruz.
    Karşımıza Confirmation window penceresi çıkacak. Burada Party dekilere eşit dağıtmasını istiyorsanız Auto Share yi seçiyorsunuz.herkes kendine ama %2 -%3 olsun istiyorsanız distribution seçeneğenini seçiyoruz. Böylece party ayarını yapmış
    oluyoruz. Ve Yes butonuyla Aktif ediyoruz. Ve tekrar Party Penceresine dönüyoruz.

Şimdi Partyi açmakta sıra. Party penceresinden Party Match seçeneğini seçerek. Karşımıza Party Matching penceresi açılacak.

Burada Form Party tıklıyoruz. Ve Forming Party seçeneği geliyor.
    Burada partyi nasıl açtığınızı kontrol edip Confirm butonunu tıklıyoruz. Böylece partyi açmış bulunuyoruz.

En üste açtığınız party görebilirsiniz. Arkadaşlarınıza party numarasını gönderip. Kendi partynize alabilirsiniz Onların tek yapacağı şey. E tuşuna basarak Party Matching penceresini açmak ve 1-2-3 cü sayfada sizin party nin numarasını bulup seçmek ve Join Party tuşunu tıklamak. Siz kabul edince party dahil olur.

Partyden çıkan kişilerden 2-2.5% oranında bonus kazanamayacağımız için Party masterı E harfine basıp Form Party tıklayarak Forming Party penceresinden tekrar Party için numara alır ve online başka arkadaşları davet ederiz.

2. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    forumlara bakarsan bu konu vardı önceden ama yinede eline saglık basarıların devamını diliyorum

3. AsimToT

AsimToT Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Verildi Cok Zor Olmadımı Bunu Koymak Üsteki Konudan Copy Pastemi Yaptın :mrgreen: :mrgreen: Saka Saka Eline SAglık Razz

4. ReAcTiVe

ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ben onu görmedim bile ilk önce emeğe saygı de Question

5. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    eline saglık haber editörlügün hayırlı olsun!

6. AsimToT

AsimToT Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eger Bir Emek Sayılıyosa Ctrl +c & Ctrl+ v O Emege Saygı Hem Dikkat Ettiysen Eline SAglık Demiştim ( Question ) Bu Kiplerle Hiç Bir yere Varızmaz Kardesim Senin Yaptıgın İs Beni Sec Beni Sec :mrgreen: Zorla Birsey Bekleme ... Pardon Eklemeyi Unutmuşum Baya Bi Güzel Haber Editörlügü Yapıyosun Sitede Olan Bitenden Haberin Bizler Sayesinde Oluyo Basarılarının Devamını Dilerim Go Go Go Kim Tutar Seni extraokk