Kısacası fazladan 3 str ye verilmişş buchar 7.1 ypaılandırmasına benizyo yani bundna sonra full int gidersen eksiğin kapanır...

ManlY demiş ki:
Kısacası fazladan 3 str ye verilmişş buchar 7.1 ypaılandırmasına benizyo yani bundna sonra full int gidersen eksiğin kapanır...
fazladan 3 str verilmemiş. Şu haliyle 1:7 hibrid olmuş.
Daha doğrusu 1 stat daha str verirse tam 1:7 hibrid olacak.

Benim hesaplarıma göre 33,75 stat point verdiğinizde 1:7 olursunuz. Arkadaş da 33 stat vermiş. Bu şekilde kalsa da 1:7 hibrid,1 stat str'ye daha verse de 1:7 hibrid. Karakterin sahibine kalmış bir tercih.... :detective:

Ben int bazlı hibrid yapılandırmalarda her zaman Garment giyilmesi taraftarıyım. Hem hızlılık, hem rakip Chinese lerin el yakmasını pasifleştirmesi açısından..Ayrıca bir hibridi en zorlayacak karakterler eu Wizardlar, özellike Wizard / Bard çok uğraştırır. % 100 moving speed olacak hem Robe giyecek. yetişmesi çok zor, o sebeplerden garment... :thumbsup:

A.T.P demiş ki:
ManlY demiş ki:
fazladan 3 str verilmemiş. Şu haliyle 1:7 hibrid olmuş.
Daha doğrusu 1 stat daha str verirse tam 1:7 hibrid olacak.

Benim hesaplarıma göre 33,75 stat point verdiğinizde 1:7 olursunuz. Arkadaş da 33 stat vermiş. Bu şekilde kalsa da 1:7 hibrid,1 stat str'ye daha verse de 1:7 hibrid. Karakterin sahibine kalmış bir tercih.... :detective:

Ben int bazlı hibrid yapılandırmalarda her zaman Garment giyilmesi taraftarıyım. Hem hızlılık, hem rakip Chinese lerin el yakmasını pasifleştirmesi açısından..Ayrıca bir hibridi en zorlayacak karakterler eu Wizardlar, özellike Wizard / Bard çok uğraştırır. % 100 moving speed olacak hem Robe giyecek. yetişmesi çok zor, o sebeplerden garment... :thumbsup:
Çok teşekkürkler
Ben şimdi 1:7 hybird olmak için 1 kere daha mı str ye verem

bannedddd

Buralıyım
A.T.P demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
metalmilita demiş ki:
metalmilita bişeyi merak ettim sözlükdede aynısını yapıyon hatta attğın her postta ndn editleyip - işaretini koyuyon çok merak ettim :mrgreen:
fazla merak insan sağlığı için iyi değildir :!:
Bozulmuş plak gibisin abi son attığın 2 mesajın ikisi de aynı cümleyi içeriyor. :D Ama bunun merakla falan pek alakası yok yaa gerçi var tüm mesajlarını öyle görünce insan öğrenmek istiyor. Biraz sakin.. :mrgreen:

ironeye_TR demiş ki:
metalmilita demiş ki:
metalmilita bişeyi merak ettim sözlükdede aynısını yapıyon hatta attğın her postta ndn editleyip - işaretini koyuyon çok merak ettim :mrgreen:
Seni az biraz tanıdığım için açıklama ihtiyacı hissettim.
Öncelikle çatıdan kafama bir taş düştü,
ve anlık bir el sürçmesiyle mesajlarımı editledim.
Gerekli gördüklerimi yerine ekledim.
Bu tür sorular için özel mesaj kutusunda bekledim (:

metalmilita demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
metalmilita demiş ki:
Seni az biraz tanıdığım için açıklama ihtiyacı hissettim.
Öncelikle çatıdan kafama bir taş düştü,
ve anlık bir el sürçmesiyle mesajlarımı editledim.
Gerekli gördüklerimi yerine ekledim.
Bu tür sorular için özel mesaj kutusunda bekledim (:
sorry my bro :cry: bi daha olmaz söz :thumbsup:

Bence 3 lvl fazladan verilen statla char ezik olmaz.Hybrid olmuş sayılır sayılırı neymiş olmuşta bile.Giysi olarak Protector öneririm ama full int basılı olmalı %xx değerleride yüksekse güzel olur.

Yukarı Alt