1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Parti Script arıyorum

1. cafincaf

cafincaf Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Benim bir sorunum var.

Sadece kendi sçtigim bir charın parti isteklerini kabul edecek program scrıpt vs varmıdır ?

Evdekı sıstemımle ufak charıma baglanıyorum kasma alanına goturuyorum İşyerınde partıye alıyorlar sonra devam ediyoruz.
    Ama ısyerınden koptugum zaman evdekı sısteme mudahele edemedıgım ıcın koca gun kasma alanında beklıyor char. İşyerımden partı ıstegı yolladıgım zaman kabul edecek ama başkasından gelen ısteklerı reddedecek tarzda bir yapılandırma arıyorum.

Bir kaç party scrıpte rastladım ama onlarda otomatık onune gelenı kabul edıyor

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Bu bayaa zor bisey ben daha önce hiç duymadım exp/item pt lerini kabul etse tamam hadi belkide sizin soylediginiz sekilde istenilen kisinin pt sini kabul etme scripti olanak dışı bisey bana göre..

3. cafincaf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    T bot içerisinde bu tarzda bir ayar var ıstedıgın kullanıcları partıye alıyorsun Programcı degılım mutlaka zordur ama imkansız degıldır

4. cafincaf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zor oldu galıba

5. cafincaf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    T bot ıcerısınde gordum ama kullanamadım bu secenegı galıba oldukca zor bir istekte bulunduk :)

6. cafincaf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Sonunda İSR botada benım ıstedıgım ozellık gelmıs ama bot kullanmayanlar ıcın hala bır scrıpt arıyorum

Sorumu Guncelleyerek tekrarlayayım

İSR bot ıle auto share paetı kuruyorum ve sadece benım ıstedıgım kıslere partı atmasını saglıyorum. Sorunum şu botun gondermıs oldugu parti talebını kabul edecek bır araç. Ama sadece benım ıstedıgım kullanıcılardan gelen ısteklerı kabul edecek. Varmı boyle bır programa rastlayan ?

Saygılar