Galatasarayımız'da Jo Alves'in transferinin yankıları sürüyor. Brezilyalı yıldızın beklenmedik transferi yine sihirbaz yönetici Haldun Üstünel'in marifeti.

İki yıl önce Manchester City'nin 24 milyon euro ödeyerek transfer ettiği yıldızın Galatasaray'a 6 ay için nasıl bir maliyet faturası çıkardığı tartışma konusu oldu. Ancak ortada bilinmeyen bir gerçek var ki, sihirbaz ünvanını alan Haldun Üstünel'in bu kez gerçekten sibirbazlara taş çıkartacak bir ustalıkla Jo'yu sarı kırmızılı renklere kazandırdığı ortaya çıktı. Üstünel uzun süren görüşmeler sonra İngiliz kulübüne Jo'nun 6 ay için istediği ücretin büyük bir bölümünü üstlenmesini sağladı. Böylece G.Saray'dan yarım sezon için 1 milyon 200 bin euro alacak olan Jo, bu ücretin 800 bin eurosunu İngiliz kulübünden alacak. Böylece Haldun Üstünel para sıkıntısı çeken kulübe önemli bir transferi sanılan çok azına G.Saray'a kazandırmış oldu.​

Kaynak: DHA

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Adam hem transfer yaptırıyor hemde klüpten çıkacak parayı koruyor, helal olsun Haldun Üstenel :muck:

En büyük transfer Haldun Üstünel- Resim Silinmiş.

FB ve BJK forumlarına bakıyorumda yazmışlarki ; bizde uzun saçlı bi yöneticimi transfer etsek felan diye ahaha :lol:

DukeNukem demiş ki:
En büyük transfer Haldun Üstünel- Resim Silinmiş.

FB ve BJK forumlarına bakıyorumda yazmışlarki ; bizde uzun saçlı bi yöneticimi transfer etsek felan diye ahaha :lol:
Ben direk HALDUN ÜSTÜNEL yazan bile gördüm :lol:

Bu city nin bu hastalıklı adamı biran önce başından defetmesi için yapılmış bir adım...
Nah buraya yazıorum 2. Lincoln olucak

Presence demiş ki:
Bu city nin bu hastalıklı adamı biran önce başından defetmesi için yapılmış bir adım...
Nah buraya yazıorum 2. Lincoln olucak
görürsem söylerim.

Yukarı Alt