http://www.paranormalmovie.com

Film Fragman

[youtube]v/07XbSk7Rjt4?fs=[/youtube]

http://www.youtube.com/watch?v=07XbSk7Rjt4&feature=fvst

Film Detay

Yapım: 2010 ~ ABD
Tür: Gerilim, Korku, Psikolojik
Yönetmen:Tod Williams
Oyuncular: Katie Featherston, Gabriel Liotta
Senaryo: Oren Peli, Michael R. Perry
Yapımcı: Akiva Goldsman, Brad Grey
Gösterim Tarihi:21 Ekim 2010 (ABD) - 22 Ekim 2010 (Türkiye)

Filmin Konusu

Geçen sezonun en fazla konuşulan ve düşük bütçesine rağmen gişede iyi bir başarı sağlayan Paranormal Activity'nin devam filmi 21 Ekim 2010'da ABD'de vizyona girecek.

Genç bir çiftin evinde geçen doğaüstü olayların kameraya kayıt edilmesiyle başlayan ve Blair Cadısını andıran gerçeklik duygusuyla Paranormal Activity devam filmiyle de çok konuşulacak gibi...

Filmden Görüntüler

Yorumum

Az bir bütçeye rağmen gerek gişe başarısı, gerekse izleyici kitlesi olarak büyük bir başarı yakalayan paranormal activity filmi yapımcıları karşımıza paranormal activity 2 ' yi getiriyor. Korku filminden öte psikolojik bir film olan paranormal activity filmi film bittikten sonra izleyicilerin aklına kazıdığı " ya banada olursa " düşüncesini getiriyor. Zaten onuda diğer korku filmlerinden ayıran bu düşünce olsa gerek.Merakla 2.ci serisini bekliyoruz ...

DipNot : KORKMAK İSTİYORSANIZ SİNEMADA İZLEYİN ...

Korkmak istiyorsanız sinemada izleyin dedin aklıma ne geldi.

Paranormal'a gitmiştik, arkadaşlarımla beraber. Bende kola içiyorum cam şişede. Herkes çıt çıkartmadan seyrediyor ama sıkıldık tabii biz. Bundan 3-4 yıl önce çıkan bir filmi daha vardı, onun devamıdır diye gittik. Aynısı, sadece sonu farklı. Sonuna kadar bekliyoruz öylesine tabi. Neyse, bizim de bir arkadaş, çok korkar böyle periden, cinden. Ona verdim şişeyi. O da korku hali, şişeyi istemsiz öyle bir fırlattı ki. Salondan kopan çığlık sesleri dinlemeye değerdi doğrusu. :)

:P

Ps: Zaten en güzeli en can alıcı bir noktada bilerek ses çıkartıcan herkes altına edicek :) :)

Roxas demiş ki:
Korkmak istiyorsanız sinemada izleyin dedin aklıma ne geldi.

Paranormal'a gitmiştik, arkadaşlarımla beraber. Bende kola içiyorum cam şişede. Herkes çıt çıkartmadan seyrediyor ama sıkıldık tabii biz. Bundan 3-4 yıl önce çıkan bir filmi daha vardı, onun devamıdır diye gittik. Aynısı, sadece sonu farklı. Sonuna kadar bekliyoruz öylesine tabi. Neyse, bizim de bir arkadaş, çok korkar böyle periden, cinden. Ona verdim şişeyi. O da korku hali, şişeyi istemsiz öyle bir fırlattı ki. Salondan kopan çığlık sesleri dinlemeye değerdi doğrusu. :)
hacı bu film 10bin$ a çekilip de 999 kat kar sağlayan film değil mi ben mi yanlış hatırlıyorum ?

Sinemada izlemiştik geçen sene pek de korkunç değil ama sonunda kameraya fırlatıyordu kadını orası korkunçtu biraz :P

mavii demiş ki:
Paranormal activity 1i izledim 0 bütçesine rağmen sinemada izleyemem herhalde dedim ama nlursa olsun 2yı sınemada ızleyecem internete düşmüş zaten
Hocam paranormal activity 2 , 21 ekimde abd'de çıkıcak şuan hiç bir yerde yok. Senin nete düşmüş dediğin paranormal entity'dir :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
of off işte film bu 1 gayet etkileyiciydi geceyarısı izlemiştim korkmuştum bunu sinemada izlemek lazım keyfli olacaktır.

Bugün gittim.Korkmak istiyorsanız sinemada seyredin evde seyredip korkulacak bir film değil.

mavii demiş ki:
Dün gittim sinemada izledim 1.cisindeki heycanı bulamadım doğrusu sonuda saçma bitti beklediğim gibib bitmedi ama gerilim yaşattı yani bazı sahnelerde koltuga gömüldüm :)
Bak ya böyle duyunca küfredesim geliyor yapımcılara ulan 190 milyon $ hasılat elde ettiniz gidiyonuz 1.ciden daha kötü film çekiyonuz olmazki böyle daral: summer2:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzenim 21 matinasına gitti çıkışta arayıp yorumlarını yapacak ona göre bende gideceğim havadisleri bekliyorum 8)

Yukarı Alt