YA BEYLER BEN PARAMLAR EZİL OLDUM GİTTİM 200 SAATLİK ISROBOT ALDIM AMA PEK MEMNUN DEİLİM TAMAM KURULUMU FELAN HERŞEY ÇOOOK KOLAYDA TBOT DAN AĞIR KASIO Bİ YABANCI WİZARD LA Kİ BENDE WİZAARD IM AYNI YERE KOYDUK BENİMKİ APTALIK YAPIYOR YARATIĞIN DİBİNE NERDEYSE GİRİP NUKE ATIO ÇOK YAKLASIO ONUNKİ EN UZAKTAN ATIO ADAMLA İNG. MUHHABET ETTİK ADAM BANA GÜLDÜ Bİ ARALAR 1 KERE ADAMDA SATIN ALMIS ISROBOT U BİDAHA DA ALMADIM DEDİ NEDENİDE T-BOT UN ÇOK DAHA İYİ KASMASIYDI ŞİMDİ YUKARDA ALLAH VAR T-BOT DA AŞIRI ZOR VE HATALARI BOL OLAN BİR BOT DUR ISROBOT UNDA HAKKINI YEMEM ALDIĞIM GÜN KURDUM DAHA BİLMEDEN =) AMA İŞTE SONUÇ ŞU T-BOT DAHA HIZLI KASIYOR SİMDİ BUNU OKUYUP ISROBOT KULLANANLAR HİÇ BANA SİNİRLENMEYİN ZATEN ŞU ANDA Bİ GARİP HİSSEDİORUM YALAN DEİL T-BOT BİZDEN DAHA SERİ KASIYOR AMA BANN LANMA İHTİMALİ AZDA OLSA T-BOT DA DAHA FAZLA BİDE ASIRI HATTA WERMELERİNİ FELAN SAYMASAK BEN FULL T-BOT KULLANIRIM SİMDİ Bİ ŞEY SORMAK İSTİORUM BU T-BOT UNDA PARALISI WARMIS O İLLEGAL İ GİBİ HATTA WERMİOMUS ODA O KADAR SERİ KASIYORSA BEN BUNDAN SONRA PARAYLA T-BOT ALCAM PARASIZ T-BOT AŞIRI KARIŞIK OLMASIYLA BİRLİKTE BEN Bİ ARA Bİ CLİENT YÜZÜNDEN 3 GÜN T-BOT ARADIM PARALI BOTLARDA BU TÜR SORUNLAR YAŞANMIYOR ŞİMDİ DEĞERLİ ARKADASLARIM EĞER BOT ALCAKSANIZ KAFAYA KOYDUYSANIZ YA ISROBOT YADA T-BOT ALABİLRİSİNİZ DAHA KOLAY KURUMLU OLAN ISROBOT AMA DAHA SERİ KASAN T-BOT BUNU İNKAR ETMEYİN KENDİ BOTUMDA YAŞIORUM HALLEN KAIYORUM HALLEN O ADAMDA YANIMDA BENDEN SERİ KESİO Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad YA BEN Mİ BİLMİORUM BU ISROBOT U KULLANMAYI NASIL O ADAMIN T-BOT U KADAR HIZLI KASAR BENİM ISROBOT YARDIM EDİN Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ama gerceKten doru demısın ya bı arkadas wardı gercekten super tbor anlatmıstı tbr etmek lazım sıtedekı en ıyı paylasım falan legolas olabılır sanırsam oydu benım ısronun credıler bıtısn tbota yumulacam ya bu tbotaa fılter warmı??? Question

mavi demiş ki:
ama gerceKten doru demısın ya bı arkadas wardı gercekten super tbor anlatmıstı tbr etmek lazım sıtedekı en ıyı paylasım falan legolas olabılır sanırsam oydu benım ısronun credıler bıtısn tbota yumulacam ya bu tbotaa fılter warmı??? Question
TABİKİ VAR Bİ ARALR KULLANIODUM SİMDİKİ VERSİONLARINI YAPAMADIM DİE ALDIM PARALI BOT U.

TBOT hoş seri kasıyo ama çok saçma şeyleri var tbot ayarlarından otu çöpu toplama diom Jevel boxları topluyo ( paralı tbot bu şekilde yapmıyosa alalım bılen açıklasın gusel bır şekilde alımını )

kisiden kisiye degisir bu oLay fiLtre ayarından tut kasmasına kadar..farkLı farkLı ozeLLikLer var ...istedeginiz botu kullanmakta serbestiz..hangisi hosumuza giderse :lolmuch: Wink

pancar onu tbotLa iLgiLen bir arkadasa sorarsan onLar senLe iLgiLenir

YuMi__YuMi

Bilgiliyim
saxfax demiş ki:
kisiden kisiye degisir bu oLay fiLtre ayarından tut kasmasına kadar..farkLı farkLı ozeLLikLer var ...istedeginiz botu kullanmakta serbestiz..hangisi hosumuza giderse :lolmuch: Wink

pancar onu tbotLa iLgiLen bir arkadasa sorarsan onLar senLe iLgiLenir
BEN BIKERE sm kullanmıstım isrobotla aynı neyse dıyom 300 tane pot al bı baktım 900 tane pot aldı ve anımda parayı bıtırdı 1 hafta isrobot kullandım 1 hafta tbot tbot daha az para yıyor ve daha serı kasıyor :S ama dc sorunları felan olmasa kı bende yok bazı kısılerde war bide toplama sorunu olmasa cok guzel olcak Wink

YA BU TOPİC İ AÇAN KİŞİ OLARAK HEPİNİZİN DEDİĞİNE KATILIYORUM T-BOT ÇOK SERİ AMA BEN ELEMENT FELAN TOPLAMA DERDİM GİDER İNADIMA TOPLARDI YANİ T-BOT DA İİDE FİLTRE AYARLARI BERBAT İSRO BOT HEM BANN LANMAK AÇISINDAN HEMDE FİLTRE AÇISINDAN İİ KASARKEN KÖTÜ.AYRİYETTEN BENİM BANN LANMA İHTİMALİM %10 KADAR DÜŞÜK BENDE ŞU AN PRE. VAR BEYAZ KURT+TAVSAN VAR YANİ BENCE BANN LANMA ORANIM ÇOOOoOK düşüktür diye düşünüyorum.AMA T-BOT UN PARALISINI ALABİLSEM T-BOT ALIRIM (FİLTRESİNDE SORUN OLMUYACAK)
YORUMLARINIZ İÇİN TŞK. DİLEYEN KİŞİLER BU TOPİC E T-BOT VE İSROBOT DAKİ SORUNLARINI İYİ TARAFLARINI YAZABİLİRLER HEREKSE İYİ KASMALAR BOL SOSUN LARRrRrRrR Razz Razz

selo_c4 demiş ki:
sana katılıorum ama napalım ban yememek için alıoz bizde
oncelıkle haklısın t bot herseman daha hızlı kasıor fakat arkadasın dedıgı yanlıs t bot deıl sro bottada ban yersın kardes botun markası fark etmez her ay belli bi miktar silk al bak hiç bi sekilde ban yemessın ama tabe gaaraantı deıl :lol:

_EleCtrA_ demiş ki:
selo_c4 demiş ki:
sana katılıorum ama napalım ban yememek için alıoz bizde
oncelıkle haklısın t bot herseman daha hızlı kasıor fakat arkadasın dedıgı yanlıs t bot deıl sro bottada ban yersın kardes botun markası fark etmez her ay belli bi miktar silk al bak hiç bi sekilde ban yemessın ama tabe gaaraantı deıl :lol:
GARANTİ DEĞİL Mİ HOCAM NE DİYOSUN YA BENİM ARKADAŞIM VAR ALPS DE ADAM AYDA EN AZ GALİBA 300 SİLK FELAN ALIODU SROBOT KULLANIODU GM İN MESAJLARINI O CHAR DA ENNN AZINDAN 10 KÜSÜR KERE GÖRDÜM GM İN DEDİĞİ ŞU BOT BE CARREFUL FELAN YAZIODU YANİ DİKKATLİ OL DİODU DC VERİODU BENDE DİODUMKİ BANN LANDIN MI DC YEDİKTEN SONRA ADAM GERİ KURUODU BOT A GM HEMEN BANN LAMAZ ÖNCE CHAR A TIKLAR PREMIUM WAR MI TAVSAN WAR MI? SİLK ALMIS MI? WİNG WARMI KISACASI SİLK ALMIS MI? EĞER SİLK ALMISANIZ T-BOT DEİL SRO BOT DEİL UTANMAYIN NUBOT KULLANIN =) ZUHAHAHAHAHAHAHAA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn
<<<<<<<<<<<MISIR YEMEYİ SEWİOOORUUUUUUM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

arkadaşlar paralı bot alın keyfinize bakın. tbotta ban yeme ihtimali daha yüksek ve çok sorunlu bi bot. onun için tbot bölümündeki konu sayısı 30bini aşmış durumda değilmi zaten :lolmuch:

bence rezil olmadın arkadaşım okcu karakterlerde tbot gibi seri kasıyor ben öyle kasıyorum isro dan vagecmem illegali denedim bir sürü sorun yaşadım ama softmod varken eskiden bile isro da bukadar sorun yaşamamıştım ben herzaman isro derim skılleri ii ayarlarsan seri kasıo bide tavşanın varsa:))

Morwena

Buralıyım
@ whitedewil
yazılarını küçültür müsün ...
Forumda büyük harf kullanımı bağırmak anlamına geliyor ...

Tbotu çıktığı ilk günden beri biliyorum karış bakımından zaten ilk kullandığımda fark etmiştim fakat o zamanlar dc yememesi hakkında fazla elde bişey yoktu prem bile alıyorduk tbotla kasarken dc olmasın die ama o bile fayda etmiyordu bu güne bakarsak tbotun kasışında sanki eskiye nazaran biraz daha yürüyor önceleri neredeyse yürümüyordu intciler için söylüyorum :)

şuan okçuyum tbot süper

Forever ISROBOT neden ?

Neo (Isrobot un Yapımcısının konusması Tabi ingilizce benim hafif abartı çevirimimle) :

Ben : Ya birşey sorucam sen nasıl bu kadar iyi biliyosun sanki silkroad ı kendin yapmışın gibi herşeyi bir günde halledip yeni patche uyduruyosun ?
Neo : Ben Joymax den Ayrılıp kendi şirketimi kurdum. Joymax le bir anlaşma yapdık.Gerisi önemli değil. Size iyi eğlenceler .

Yukarı Alt