Evet arkadaşlar dün olympustaki carı paralı botla kasıyodum satmayı düşündügüm için saturnde
bir car açtım 18 lv ve onu az botta kuruyım dedim bibaktım şifre falan yazmadan beleş auto tranıng aktif durumda 2 gündür bedava kasıyorum
beleş yapma istiyorsanız paralı botla istediniginiz bir cara girin ardında hiç botla girmediniz cara girin bakın görün auto tranıng aktif :lolmuch: ,
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
deneyin gercekten oluyor
oyun çıkıp girdim halaga beleş :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ancak Bu yaptıgında Diğerinin Kaç Kredisi Kaldıgını Gördün mü :lol:

Bu senden Alınan 1 kredide O charı Kasmayıp Diğer Çarı KAsıyorsun :lol:

:lolmuch: :lol:

Herşey bi yana paralı botu beleş yapmak isteyen T-Bot kullanır bu zahmete girmez.Seri kasmıo diyen arkadaşlarada şunu diyeyim;skillerinizin zamanlamalarına bakın,uzun sürede dolan skilleri koymayın,Turbo kasıo adı üstünde :)

pfffffff

Aileden
konu icin tesekkurler dicem ama bu konu biraz sacma neyse

arkadaslar birbirinizi kirmadan dogru duzgun konussaniz diyorum

D34ThGu4Rd yaz:
bu cocuk salak yha ^^

+7

yapmışız bi hata ne o salak falan diyende V.I.P Member hemde daha forumdakilere yardım olcagına hatalarına düzeltecegine dedigi safa bak pes dogrusu bişey demicem bir forum sitesi oldugu için ama msn gel sen 2 dk headbang2ft9 headbang2ft9

arkadaşım bak senin paralı bot varya o işte beleş olmadı senin bot şifren felan bilgisayarda save leniyor onun için de auto geliyor bendede aynısı olmuştu ama baktımki botun sürei bitmiş şimdi tbot kullanıyorum ve de iyi kasıyor...

FeaR_kiNG demiş ki:
D34ThGu4Rd yaz:
bu cocuk salak yha ^^

+7

yapmışız bi hata ne o salak falan diyende V.I.P Member hemde daha forumdakilere yardım olcagına hatalarına düzeltecegine dedigi safa bak pes dogrusu bişey demicem bir forum sitesi oldugu için ama msn gel sen 2 dk headbang2ft9 headbang2ft9
+1907 Mad Mad

Yukarı Alt