Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Para Koleksiyoncuları var mı ?

1983 yılından beri para koleksiyonum vardır güzel paralar biriktirdiğime inanıyorum ben gibi bu işi aranızda yapanlar varmı bunları sergileme satma paylaşma halka gösterme veya başka bir imkanımız var mı yapılabilecek bir eylem yoksa böylece kenarda duracaklar mı ? bu arada aramızda başka var mı para koleksiyonu olanlar ?

// a serisi toplamaya çalışıyorum :D
eski para değil fakat :D ilk kan seriyi takip ediyorum. bi 10 sene sonra zaten kalmıayacak hiç biri ama :D olsun :..

Bende a serisi topluyom 10 sene sonra hangi bankaydıunuttum ama oraya 0 dan 100 e kadar olan serilerden 1 er tane goturdunmu 3 Bin tl alıyorsun :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
A Serisi mi o hangisi kuzum :think:
TL yahu bildiğimiz, Yazar ya seri nosunda 14123451345A diye o işte heralde :lol:

/ Babamın sanırım dedesinden kalma süper bir para koleksiyonu var, o da biraz daha artırmış bu koleksiyonu .. Ortası delikli deliksiz büyük küçük birton demir para vardı ama şimdi nerede saklıyor hiç bilmiyorum .. Ama koca bir torba dolusu para oldugu kesin ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:
A Serisi mi o hangisi kuzum :think:
TL yahu bildiğimiz, Yazar ya seri nosunda 14123451345A diye o işte heralde :lol:

/ Babamın sanırım dedesinden kalma süper bir para koleksiyonu var, o da biraz daha artırmış bu koleksiyonu .. Ortası delikli deliksiz büyük küçük birton demir para vardı ama şimdi nerede saklıyor hiç bilmiyorum .. Ama koca bir torba dolusu para oldugu kesin ..

Ortası delikli para bende de var :P :thumbsup:

Advance

extraloob demiş ki:
Para Koleksiyoncuları var mı ?

1983 yılından beri para koleksiyonum vardır güzel paralar biriktirdiğime inanıyorum ben gibi bu işi aranızda yapanlar varmı bunları sergileme satma paylaşma halka gösterme veya başka bir imkanımız var mı yapılabilecek bir eylem yoksa böylece kenarda duracaklar mı ? bu arada aramızda başka var mı para koleksiyonu olanlar ?
Babaannemin evinde çok fazla miktarda para var.Bu paralar gerçekten çok eski paralar.Ankara'ya bi gittiğimde isteyeceğim onları daha sonra en eskilerden foto atabilirim..
ps:napolyon döneminden kalma bi para vardı yanlış hatırlamıyosam..

Barzo

Abi millet parayı bulsa harcama derdinde :mrgreen:
Ps: Açız aaaaaççç yemek verin su verin yıllardır bişey yemedim :lol: (şaka)

Yukarı Alt