Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
item düsmüor mana can pot ayrı dert blader full str yim kendimden 3-4 lvl hayvanlarda kasıyorum. para kasmak icin element ticareti yapıyorum günlük kazancımda en az 5 mil oluyor ama 24 saat bilgisayar basınd olmak gerekli.. item cıksa bile itemi elemente bölüyorum satıyorum...

sw1ss demiş ki:
1-Para Kasmak İstiyorsak İlk Baş Kasılmak Lazım.Unutmayın Ne Kadar Yüksek Lw Olursak O Kadar Çok İtem Düşme Olasılığı Artar.
6-Kasılırken Parti Yapacakasnız.Göerw We İtem Partisi Yapın.Çünkü Bişiyi Keserken Hepniz Atack Yapıosunuz.
Bence yanlış...
bencede yanlıs ne kadar cok lv atlarsak kutu cıkma olasılıgı o kadar duser ama uzerilerinizde lucky blueli itemler varsa sansınızı attırır ve daha fazla kutu cıkar ama ne kadar yukselirsen ters orantı olarak o kadar az kutu cıkar...

RusDanieL demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar:

1-Para Kasmak İstiyorsak İlk Baş Kasılmak Lazım.Unutmayın Ne Kadar Yüksek Lw Olursak O Kadar Çok İtem Düşme Olasılığı Artar.
2-Sürekli Görew Yapın Görewler Hem Sizi Kasar Hemde Sonunda Para Ödülü Alırsınız.
3-Paraları Çıktığı Anda Toplamayın.İlk Baş Ortalığı Temizleyin.Sonra Rahatça Alabilirsiniz.Her Alışınız 3 saniye Sürse 100 Tane Toplayışta 300 saniye kaybınız olur.
4-Kasılmak İçin Yalnız We Çok Yaratık Olan Bölgeleri Seçin.Eğer Birisi Warsa Sürekli Size Ks Yapar. Sizde Ex Kaybedersiniz.Çünkü Hepsine Ks Yaparsa Exsin Yarısı Ona Gider. xD
5-Eğer İmkanınız Warsa Maymun Weya Onun Gibi Para Toplayıcıardan Alın.Çok İşe Yarıor.
6-Kasılırken Parti Yapacakasnız.Göerw We İtem Partisi Yapın.Çünkü Bişiyi Keserken Hepniz Atack Yapıosunuz.
7-Para Kasmak İçin Her Zmn Tekte Alabileceğiniz Yaratıkları Kesin.(Örneğin 24 Lwde Devil Bug Kesmek Gibi)

:mrgreen: :mrgreen:

[Al1nt1d1r] extraokk
Güzel 3 saniye hımm.. tavşan topluyo sanisede :lol: :mrgreen:

bu yanlışlar bir tarafa.
elinde som olması gerek en azından lvl 24 iken devil bug a tek atmak için.
full int bile tek atamaz lvl 24 iken devil bug a.
yüksekten atmayalım.

2easy4me demiş ki:
bu yanlışlar bir tarafa.
yüksekten atmayalım.
niye atamasın yaw devil bug 22 lvl sen 24 full int'ten bahsediyosun atar bence som'a gerek yok kendi lvlinde +3 bi silahı olsun yeter

bannedddd

Buralıyım
2easy4me demiş ki:
bu yanlışlar bir tarafa.
yüksekten atmayalım.
Kaycan olm sırf muhalefetsin. :mrgreen: :mrgreen:

para yapmanın en sağlam iki yolu

1. + sızdüzgün itemleri pazardan ucuza cekerek yapar (+ basıp,blue yapar vs.) stall kurup satarız.(bunun için 2 client acıp bir charı full pazar yapmamız lazım)
birde kendimize düşen yapmaya deger itemleri aynı sekilde degerlendiririz.(tabi bu daha karlı olur)

2. oyunda para karsılıgı adam kasarsın.yani oyunda taxi denilen sey.int charlar tabiki daha sanslı bu konuda.73 lvl im saati 350 k dan penon taxi yapıorum.yani buda su demek. 1 saatte full partiden ;

7 x 350k = 2450k ...

para kasacaksanız en iyi yol taxi yapak örnek:80 lvlsiniz ve paranız yok diyelim o zmn ne kadar paranız varsa hepsini pota harcayın sonra mesela penonlarda taxi yapın 1 saat 300 k özellikle 80 lvlsiniz diye herkes kapış kapış gelir ve siz 1 ayda zengin olursunuz extrabeer extrabeer detective detective kahvekeyfi kahvekeyfi extraokk extraokk

GodOfNuke demiş ki:
para yapmanın en sağlam iki yolu

1. + sızdüzgün itemleri pazardan ucuza cekerek yapar (+ basıp,blue yapar vs.) stall kurup satarız.(bunun için 2 client acıp bir charı full pazar yapmamız lazım)
birde kendimize düşen yapmaya deger itemleri aynı sekilde degerlendiririz.(tabi bu daha karlı olur)

2. oyunda para karsılıgı adam kasarsın.yani oyunda taxi denilen sey.int charlar tabiki daha sanslı bu konuda.73 lvl im saati 350 k dan penon taxi yapıorum.yani buda su demek. 1 saatte full partiden ;

7 x 350k = 2450k ...
aynen katılıyorum senin yazını görmemişim boşuna yazmışım :lol:

dün para 1m bile yoktu birini kastım 10m oldu onlada sılahlara +5 bastım sroda en kolay taxi ve stoneden para kasılır

+5+6+7 ıtemler harıcınde benden daha fazla asla ve asla kımse para kasamaz 4 m ıle baslayıp 2 saat ıcınde 67 m yapan adam var karsınızda oldie

ama soylersem herkez yapar mucıtler ac kalır oldie

arkadaşlar ben mesala 81 lvl im ben hem iyi kasmak hemde para kasmak istiyorsam 79-78 lvl lerde kasmam gerek
ve arkadaşlar item düşmesin istiyorsanız 2-3 vuruşta kestiğiniz canavar lara gidin orda item düşme olayı artar
ve son olarak lvl yüksek az fark etmez bi canavari ne kadar hizli kesersen okadar item düşme şansı artar

bullshit bi an önce bot+grabbing petle yüksek lvl ol sora git penonlarda haftada bi gün full taxi yap bi de alchemy le uras biraz dier yan charları düşn itemler içn stalla koy cok kısa zamnda iyi para kazanırsn

Bir tane char açın 1 lvl de bırakın kasmayın , niyalara gidin yerden düşen paraları toplayın :D Öldüğünüzde hemen kalktığınız için sorun yok.Fakat kasılmayan charların banlanma tehlikesi var paranızı pazar günü asıl charınıza aktarın.

sw1ss demiş ki:
Yüksek lwl olunca item düşme şansı artmaz :wink1:
Party yapınca çıkan item in adama gitmesi var ve pt monster kesmek için pot daha fazla harcıyosun
adam HakLı bence....
Yuksek LvL olup 5-10 LvL altında kasarsan ozamn cok ıtem dusme sansı olabılır belki..

Evet beyler ark lar haklı örneğin aynı yerde aynı canavarlarda 5 saat kassanınz bile item deil elixier bile düşüyo.Kendimden biliyorum :wink1:

Cogu yanlıs yuksek lvl olunca ıtem hıc dusmez 1 haftadır char botta 90 lvl int 1 item dusmedı
Taxi yaparsın kazanırsın para maymun + bot urasma baba topla falan toplama yada dersen ben urasamam boyle gold al 100m 15 lira bişey.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt