bot sadece paraları topluyo pcde acces yok ve bu yüzden büyük para sıkıntısı cekiyorum

kervan deseniz olmuyo cok uzun sürüp az para veriyo

bana para kasma yöntemi veyaaa acces si pc ye nasıl yüklicem biri anlatırsa cok sevinirim yani para sorunuma çözüm bula bilcek varmı alla aşkına Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

kendinden 10 lwl asası canavarlada tek cekebilcegin bi sekilde kasmak 10 lwl asanda cıkmıyorsa yavas yavas 9 8 lwl düsür hangisinde tek atıp para iyi düsüyor

A

Anonymous

Guest
DampyrE demiş ki:
wind 2 yöntemi extraokk
Pehh 7 m harcayıp 10 m kazanmak bana uymuyo(3m fark) :mrgreen: kasarak Hem exp ,Sp, İtem , Gold, Cok daha kazanclı olursunu.Para olarakda daha karlı cıkarsınız . :mrgreen: Tabi bunun ıcın Sıncapınız falan olması lazım ve botunuz :mrgreen:

Stone yap sat...Yeşil yaratıklarda kas ve en önemlisi düşen sağlam br li kalkan ve high crit silahlara +3 basıp sat...

CWsaila demiş ki:
trade cek en hızlısı bu kahvekeyfi extraokk
ben denedim çok yavaş verdiği parada bi işe yaramaz :lolmuch: ama element yapmak için yaratıklardan çıkan çerçöpleri toplamak lazım böylece hem kasılıp hemde para kazanmış olur tabi sadece benim fikrim öbür arkadaşların yöntemleride doğru extraokk

Charın str ise skılsız öldur canavarları yada bota kur skılsız öldursun Wink ii Para Kasarsın :lolmuch: Wink 30Lv ustu ınt ısen el yakma acmadan tek nukerler alabilceğin canavarlarda bence detective Wink

1. düsen iyi itemleri ve biraz paran varsa stall lardan cekecegin iyi yapılmamıs (+ ve Blue si olmayan) itemleri alıp satabilirsin.tabi 2 client acıp bir char full pazar.

2.lvl ini bilmiorum ama yüksek lvl isen taxi yap.73 lvl im.penon taxi yapıorum saati adam bası 350 k.buda ne demek

7 x 350k = 2450k

ben penon taxiden 4,5 m kazandığımı biliyom
hemide 3 saatte
hemde taxi yi ben yapmıyodum
arkadaş yapıyodu paraları ben alıyodum :mrgreen:

Bence aynı serverde yeni bi çar aç taklamakana veya penon ların olduğu yere git düşen parayı topla. Günde 5-20m arası para yaparsın.Sonra ıssız biryere git ve parayı yere at.Sonra kendi kullandığın çarla o ıssız yere git arayı yerden al.En kolay yöntem bu bence.

Kendinden 4 lvl altı yaratıklara git hem fazla mana harcamamış olursun hem tek atarsın
hem bi ton item çıkar sende NPC e satarsın mana paranın 10 katı paran çıkar:) Zaten istediginde bu herhalde kasarken kazanmak:)

Selamlar arkadaşlar ben size kendi yöntemimi söylemek istiyorum benim server odin diğer serverları bilmiyorum ama odinde işe yarıyor.

1- Şehirleri gezip elixerları topluyoruz.Örneğin weapon elixerları 350 k'dan koyanlar oluyor.Ucuz bulduğumuz tüm elixerları alıyoruz.

2- 2 veya 3 adet stall için char açıyoruz ve hotana götürüyoruz bunları.

3- Topladığımız elixerları charlara dağıtıyoruz 10'ar 10'ar.

4- Weapon Elixerları 450 k'dan Shield Elixer 150'k Acc Elixer 150'k ve Protector Elixer 200'k ya koyuyoruz. (Çabuk satılması için)

5- Sabaha bi bakmışsınız hepsi satılmış :lol:

Bu yöntemle para kasıyorum ve şu anda 140 m param var :beer:

Denemekte yarar var benden söylemesi..

Yazdığınız taktıklerın coğu az para kazanabileceğiniz seyler mesela dusuk lvl canavarda kasmak 5 saat kastın dıyelım 1m ın oldu (ki cok zor) 5 saat elektırık masrafı:en az 2 lıra eder coğu serverda 10m 2.5 lira 9m kardasın hemde hıc yorulmadan

Yukarı Alt