41lv da 52 m var iki charım var dierine 52+1 sos bow düşmüştü 25m e sattım genelde npc ye deil de çıkan itemleri pazara koydum. bankam sığmıyor yeni çar açtım onun da 2 sayfa :D tüm bankayaı satsam rahat 200m+ fakat çok çok çok kusura bakma bukadar para olduuna inanamıyorum 64 gold yani yuh. ama abartmışsın eğer parasızsan gerçekten abarmışsın 20tane at koca potlar fln paran yoksa tasrruf et birazcık :wink1:

Arkadaşım ben günde 5m para kasıyorum nasılmı

1-Yerde Element Torbalarını Topluyorum Tabi Tavşan Aldım
2-O torbalardan element yapıp satıyorum özellikle wind 2 eart 3 -5 falan
3-çıkan itemleri bankaya atıyorum banka full doldugu zaman satıyorum
4- elixir weaponsları net 1m ye satıyorum
5-genelde düşük lwllarda kasıyorum hem iyi exp hemde bol item cıkıyor

dostum sadce dediklerimi yap paranın yolunu 2 3 saate hatta 1 günde milyonların olur. Bak ben p.tesi aksamı basladım oyuna (inanmayan cıkarsa konuda acmıstım xD) su anda 2. günü lwl 37 ve 21 m para var. itemlerde cabası . tek yapman gereken bi weap elixir düşürmek. düşen eliixiri git piyasa fiyatına ver ben hep 599k dan veriyrom . sonra dön Donwhanga yada jangana elixir wepleri 200 250 300k ya satan adamlar var . kazandıgın parayla ucuz buldukca al kıy paraya. ben hep 300 e aldm 599 a hotanda sattım ve simdiki param işte :) Ss koyucam oyuna gireyim cekip koyucam herkes görür. umarım işine yarar kardes x)

vaLLahi ben 45den 70e kadar large pot kullandım ve hiç para sıkıntısı çekmedim o kadar boş yere para harcadğım halde şu an hala 120m para var allah kimsei parasız bırakmasın xD

mısırlılar bence çok iyi insanlar acayip yardımları dokunuyo hemde çok samimiler iyi davranırsanız onlarda çok iyi davranıyo küfür etmeyen-ks yapmayan-iyilik yapan türklerden sonra en sevdiğim ülke mısır

taxi yap, meslek yap ve baya önemli: yeşil yaratıklarda kas ve az hp potu al. Düşen herşeyi al, çer çöp farketmz, NPC ye satarsın. Kokurulardan yle 200K çıkartıyorum ben günde.

kardes dinle beniiiii dedimi yapppp gerisi cok kolayyyyy :wink1: ve yeni bişiy buldm karakoramda dolaşıyorum 1 saat kadar en az 8 tane elixir ile cıkıyorm yerlerde toplanmıyolar. weap acc hepsi kalıyo topla al sat az önce kesfettm bunuda . cok iyi oluyo ;:wink1:

Yukarı Alt