arkadaslar hayatımda ilkkez dilencilik yapıom :mrgreen: yha beyler bn bi türlü para kasamıom ne yaparasam yapıyım bi türlü olmuyo yerden topladığım paralar poda bile zor dayanıyo banka bomboş üstümde adam gibi kıyafet yok işte buda kanıtı

- Resim Silinmiş.

normalde 68 lvl olan birinde 100m 50m para fln oluyo bnde al bak bakam ne kdr para :cry: :( biri bana biraz borç verebilirmi yada nasıl para kasıyosanız onu gosterebilir mi lütfen çok acil

yorumlarınız bekliyorum...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Merak etme sana Ecsroda bir arkadas biraz yardım eder ben oynamadıgım için Ecsroyu yardım edemiyorum.

ben kendım nasıl para kastımı anlatım.
hıcbı sekılde dusen elıxrlerı asla ama asla satma
bnm 76 lwde 150m param wardı
bn 70e kadar large pot kullandım bunun bayagı bı onemı oluo
we herzmn tek attıgım yerde kastım
we tabıkı 1 toplayıcı pet lazım

eline mi yapışcak verdiğin sigara parsını 7milyon ver 10m gold al idare eder seni aşırı harcama yapmazsan

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
DuMbLoDoRe demiş ki:
eline mi yapışcak verdiğin sigara parsını 7milyon ver 10m gold al idare eder seni aşırı harcama yapmazsan
Ne zaman kapanacağı belli olmayan bir servera para vermedim, vermem. Ama iSRO'da silk, bot falan alıyorum.

yha anlamıom sincap ın var bide ne dion bnde bile 30 lwl im 900k para var eğer çok para istiosan penonlara git orda sincapı sal kas ben orda 400 k para kastım sincapsız sen ne kadar kasarsn bilinmezzz

podlarda aşmışsın o ne öle yas 68de kullanılırmı onlar :S küçügünü kullan ve kendinde 2-3lvl düşüklerde kas

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
bak bi nuker için para kasma şöyle olur.

yeşil canavarlara gidiyosun.
tek atman burda önemli
ama beyazlara tek atsanda gidecen o yeşillere.
eline mümkün mertebe varsa bi spear alıyosun.
başlıyıp bitiriyosun

yeşillere gitme nedeni:
drop oranı
daha seri olma

daha başka güzel açıklaması yoktur. oyunda hiçbi zaman hiçbi serverde para sıkıntısı çekmedim

DuMbLoDoRe demiş ki:
itemsiz kalsam gene gold sitelerine para vermem ((iSRO da)) aylarca onlardan dolayı ufacık ufacık kastım. Tüm Goldbot kullanan siteler inşallah şu banlanma meselelerinden sonra para kasamaz olur çöker.

ben 50 lvl 20m para war +2. çara itemleri aktardım 30mlik itemde orda war benim yöntemim
1.asla düşen elexir basma paso sat
2.düşen itemleri + yada bluesi warsa yada mag(sword+spear) phy(glavie blade) critic(bow) bu değerleri yüksek olanları npc ye satma bankada dursun elbet satarsın
3.sürekli aynı canavarları öldür kas(bu sos düşürmene yardımcı olacak)+kırmızı işaretli canawarlara dal
4. taxi yap çok para getirir

ozmn artık sadece large pod mu alayım he bide benim bankada 64 +3 sword var hemde 2 str bide 51 lvl +4 armor başlık var ama satamıyom elixir weapon da var :D ama ndnse ne zmn stall kursam ya dc veriyo yada ???? anlamadım gitti :S

Yukarı Alt