1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Para 'Avcı'sı!

1. CherryBrandy

CherryBrandy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Anelka'yı kendisinin transfer ettiğini iddia eden menacer Kazım Avcı'ya yanıt Kutlualp'ten geldi: “Sahte evrakla para koparmaya kalktı”

Başkan Aziz Yıldırım ile Hakan Bilal Kutlualp arasındaki Anelka tartışmasına şimdi de menacer Kazım Avcı dahil oldu. Avcı, bir gazeteye yaptığı açıklamada Anelka’yı kendisinin transfer ettiğini ileri sürdü. Bu iddia üzerine Fransız yıldızın transferinin her aşamasında bulunan Kutlualp, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kazım Avcı, bir belgeyle kulübe gelerek Anelka konusunda yetkili olduğunu söyledi. Görüşmeler sırasında hareketlerinden şüphelenince Anelka ile görüşüp, belgeyi gösterdim. Anelka imzanın abisine ait olmadığını söyledi. Ben de durumu Aziz Yıldırım’la paylaştım. Ayrıca Kazım Avcı’yı arayarak imzanın sahte olduğunu söyledim. On dakika zaman isteyip beni aradılar. Fenerbahçe’den ve Anelka’dan hiçbir talepleri olmadığını söyleyip, konunun kapatılmasını istediler. Duet Sports Şirketi’nden yazılı belge istedim. Yazı elime geçtikten sonra meseleyi kapattım. Kazım ve arkadaşlarının amacı Fenerbahçe ile Anelka’dan sahte evrakla para sızdırmaktı. Ama oyunları bozuldu. Belgeler ortadayken şimdi ortaya çıkması çok enteresan.

2. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    İşler karışık yönetimde azizenin koltuğu tehlikede :twisted: :P