Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Katılımcılar çoğaldı :) büyük rekabet olacak olacak arkadaşlara şmdiden hayırlı olsn :) Benımde adaylıgım war ilerde seçmek istediğm mesleklerden biri güzel bir deneyim olucak seçilirsem :)

Ps: Arcadia Lütfen İyi Oku Yanlış yorum yapma.. Sana kmseye lafım yok orda olan bi yoruma Kendı yorumumu kattım bi Global M. arkadaşımızn yaptıgı yorum 1. sayfadan okursan anlıyacaksın :muck:

Ya cevap veren olmadı paparazi seçilenler ne yapacak ne işle uğraşacak ona göre aday olcam :nod:

orhan09 demiş ki:
Ya cevap veren olmadı paparazi seçilenler ne yapacak ne işle uğraşacak ona göre aday olcam :nod:
Paparazzi seçilen arkadaşlar , forum yönetimindeki arkadaşlarla röportaj yapıcak.Özel hayatları kurcalıyacağız.Kısacası eğlenicez :thumbsup:

arkadaşlar son başvuru saati 23.00 yazıyor sonuçların açıklanacağı saat değil.

evet arcadia kardeşim doğru söyledi lakin arcadia katılım az oldupundan katılım kapandığı saatten sonra konuşulur tartışılır en geç yarın alırız sonuçları ^^ama şunu belirteyim sen eskiden yönetimdeydin yani bu konularda benden daha fazla bilgin var o yüzden ben sadece böyle olabilir diyorum ^^ eline su dökemem^^

Arcadia demiş ki:
arkadaşlar son başvuru saati 23.00 yazıyor sonuçların açıklanacağı saat değil.
Saol :) Biraz Heycan var Siteyi gezdikçe Paparazzi olma Arzum daha çok artıyor :=) Açıklanacağı vakti ne zaman bilgisi olan topic altına yazarsa .. herkz bilgilenır

İyi Forumlar

arkadaşlar anlıyorum heyecanınızı böyle güzel bir ailede olmak istiyorsunuz ama şöyle birşey var yanlış saymadıysam 6 veya 7 kişi aday 2isi seçilicek ama sonuçta bu aileden seçilicek ve bu aile seçicek yani söylemek istediğim yetki dışarı gitmicek içimizdeki birine gidicek bize düşücek olan şu yetki bize verilirse abartı olmadan sevinmek bize gelmesse yetki verilen arkadaşımızı hiç bir kötü niyet olmadan can-ı yürekten tebrik etmek ^^

soTuRy.WAR demiş ki:
arkadaşlar anlıyorum heyecanınızı böyle güzel bir ailede olmak istiyorsunuz ama şöyle birşey var yanlış saymadıysam 6 veya 7 kişi aday 2isi seçilicek ama sonuçta bu aileden seçilicek ve bu aile seçicek yani söylemek istediğim yetki dışarı gitmicek içimizdeki birine gidicek bize düşücek olan şu yetki bize verilirse abartı olmadan sevinmek bize gelmesse yetki verilen arkadaşımızı hiç bir kötü niyet olmadan can-ı yürekten tebrik etmek ^^
Tabiki Öle Olacak :) Seçilmessem üzülmem ama seçilirsem sevinirim :)

1. Haftada 7gün onlineyim en az 3-4 saat pc başında olurum.
2. Bunu denemedikçe bilemem :) ama pişman olmıycağınıza garanti verebilirim.
3. Kesinlikle ama bunu birlikte görücez... :)

Tüm katılımcılara başarılar...

Ben genellikle Resimlerle , Off topic , fıkralar :) Fakat paylasımlarıma bu aksamdan itibaren başladım :)

Ayrıca okuldan çktım 1 de ewde oluyorum saat 23:00'a kadar onlineyim bu değişmior hafta sonları sabahdan sabaha :=)

bu gün saat 23:00 Civarı yine offline olucam ama açıklanma durumu warsa 12 ye kadar kalabilrm tabiki

inanın kendımı çok eksik hissediordum fakat tamamlanmaya bu aksamdan itibaren başladım :) imza avatar derken yarın büyük paylasımlarla karşınıza çkıorum :) Mavii özellikle senin unique sinemana bi ilgi duyuyorum :=) hepsini tek tek izledim :P

mavii demiş ki:
alpik123 demiş ki:
Ben genellikle Resimlerle , Off topic , fıkralar :) Fakat paylasımlarıma bu aksamdan itibaren başladım :)

Ayrıca okuldan çktım 1 de ewde oluyorum saat 23:00'a kadar onlineyim bu değişmior hafta sonları sabahdan sabaha :=)

bu gün saat 23:00 Civarı yine offline olucam ama açıklanma durumu warsa 12 ye kadar kalabilrm tabiki
birazda yorum yaz istersen tşk et sende paylaş bak senin için dezavantaj bu :wink1:
seninki ben maraşlıyım ama maraşa hiç gitmedim gibi bişey :santa:

:):) diyorum ya :) paylasımlarımla gelıorum yarın başlıorum :) ilgi alanım Sro. resim - video paylasım olacak - off topc- Kendı ürettigim fkralar :=)

mavii çok doğru söylüyor bu zamana kadar EXl nin ekmegini biz yedik onlar fırınladı biz yedik ama artık o devir son buldu ha bu demek degilki seçilemessem paylaşım yapmıcam yorum yapmıcam tabikide yapıcam önceden bu kadar ilgilenmiyordum ama artık ilgilenmem gerektigini fark ettim sizlerle ve yardıma ihtiyacı olan üyelerimizle ^^

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt