1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Papağan ve Kadın

1. EdHardy

EdHardy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kadının biri bir gün papağan almak için pet shop a gitmiş petshopcu ahmet beye demiş bir papağan satın almak istiyorum . ahmet bey demiş hiç papağanım kalmadı sadece 1 tane kaldı oda çok terbiyesiz satın almak istemessiniz. kadın yok demiş alırım papağanı almış eve götürmüş. papağan kadına Hoşgeldin or***pu demiş . kadın ilkten aldırmamış sonra bunu soylemeye devam etmiş papağan. kadın en sonunda dayanamayarak papağanı kapıp petshopa geri götürmüş ahmet beye; bu papağan gercekten cok terbiyesiz her eve geldiğimde hoç geldin or***pu diyor paramı geri istiyorum demiş.ahmet bey kadına papağanı 1 hafta bana bırakın 1 hafta içinde bunu eğiteceğim demiş. kadın inanmayarakda olsa papağanı bırakmış. ahmet bey sıcak su kaynatıp bi kaba koymuş ve papağana demiş; kadın eve geldiginde ne diyeceksin?, papagan cevap vermiş: hoş geldin or***pu ahmet bey papaganın kafasını kaynar suya daldırmış sonra cıkarmıs ve demiş kadın eve geldiginde ne diyeceksin hoş geldin or***pu demiş papagan. ahmet bey birdaha suya daldırmış papaganın kafasını ve bu sefer biraz bekletmiş. sonra tekrar sormuş kadın eve geldiginde ne diyeceksin hos geldiniz hanım efendi demiş.1 hafta sonra kadın petshop a gelmiş ahmet bey papaganınızı egittim demiş. sonra kadın test etmek için papağana bir kaç soru sormak istemiş papaganı almışlar ve kadın sormuş eve geldigimde ne diyeceksin papagan cevap vermiş hoş geldiniz hanım efendi. kadın demiş yanıma bir bayan arkadasımla geldigimde ne diyeceksin hoş geldiniz hanımefendiler. kadın sormaya devam etmiş yanımda bir erkek arkadaşımla geldigimde ne diyeceksin papağan demiş hoş geldiniz hanım efendi ve beyfendi kadın en son sorusunuda sormuş yanıma bir kaç erkek arkadaşımla geldigimde ne diyeceksin papagan duraksadıktan sonra su cevabı vermiş.
    oğlum ahmet sıcak suyu hazırla bu kadın harbiden or***pu demiş. :P :D :P :lol:

2. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
  3. Cube

Cube Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0