Galatasaray'ın genç futbolcusu Serkan Çalık, UEFA Kupası'nda Yunanistan'ın Panionios takımıyla yapacakları ikinci tur H Grubu 3. maçını kazanmak istediklerini söyledi.
27.11.2007

Antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serkan, ailesinin Almanya’ya geldiği yer olan Trabzon’da, Trabzonspor’a gol attığını belirterek, "Tabii ki çok mutlu oldum. Ama önemli olan maçı kazanmamızdı. Benim gol atmam değil, takımın kazanması önemliydi" dedi. Serkan Çalık, Panionios maçının çok önemli olduğunu da vurgulayarak, "Ne yazık ki sakatlıklarımız var. Barış da sakatlandı. Ancak Nonda ve Linteroth sakatlıktan kurtuldu. Çok önemli bir maç ve yenmeliyiz.

Elimizden geleni yapıp, yenmeye çalışacağız" ifadesini kullandı. Sezon başından bu yana fazla oynama şansı bulamamasının hatırlatılması üzerine de Serkan, "Tabii ki insan oynayamadığı için üzülüyor. Her futbolcu oynamayı ister. Bekledim, şans geldi ve elimden geleni yapmaya çalıştım" diye konuştu.

Serkan Çalık, takım arkadaşlarıyla arasındaki ilişkilerin çok iyi olduğunu da belirtirken, "Hedefim Galatasaray’da kalmak ve her futbolcu gibi oynamak" diyerek sözlerini tamamladı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tabi tabi yenersiniz hangi forvet ile gol atacaksınız Razz :lolmuch:

Maçın ilk yarısını analize ettim :mrgreen:
Gs sadece lincoln ve ardaya bakıyo 7 defans 3 forvet mantığıyla sahada hiç bi alanda basarılı degil
Panionis Çok vasat bi kadro var ama Gs den daha baskılı ve etkili oynuyolar kısa paslarda biraz daha dikkatli olurlarsa malesef gol olur

Ve tam şuan da Gol oldu Tbr Gs Yerli owen (:roll:) attı

Morwena demiş ki:
beyler sakin The_DifferenT sende tartışma yaratma ...
istediğimi yazarım yorum yapmaktamı yasak yaw
Gerçekleri yazıyoz işte çekemiyen yorum yapmasın

3-0 oldu Helal olsun Hakan şüküre günün en iysi bence 2. yarıda girdi ama bence En iyi o bugün

Morwena

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
Morwena demiş ki:

3-0 oldu Helal olsun Hakan şüküre günün en iysi bence 2. yarıda girdi ama bence En iyi o bugün
iyi istediğini yaparsın bendende uyarı alırsın ...

Morwena demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Morwena demiş ki:

iyi istediğini yaparsın bendende uyarı alırsın ...
Haklının haksız durumuna düştüğü an boyle bişi işte
neyse Gerçeklerden kormuyoz bari biz

Morwena

Buralıyım
arkadaşım akşam akşam sinirimi bozma benim seni uyarım sen diyon istediğimi yaparım ...
istersen gel tepemize çık allah alla ya bide haklıyım diyon ...

Morwena demiş ki:
arkadaşım akşam akşam sinirimi bozma benim seni uyarım sen diyon istediğimi yaparım ...
istersen gel tepemize çık allah alla ya bide haklıyım diyon ...
tamam istediğini yaz ama herşeyde kötü yorum yapma nede olsa türk takımı biz fener yenilince kötü yorum yapıyozmu arştır bi siteyi

Yukarı Alt