1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Panda Antivirus + Firewall 2008 TÜR

1. T4LHA_

T4LHA_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    http://rapidshare.com/files/118355330/EN_IYI_GUVENLIK_YAZILIMI_Panda_Antivirus___Firewall_2008_TURKCE_FULL_TURK.part1.rar

http://rapidshare.com/files/118356663/EN_IYI_GUVENLIK_YAZILIMI_Panda_Antivirus___Firewall_2008_TURKCE_FULL_TURK.part2.rar

Panda Antivirus Plus Firewall 2008 TÜRTÇE
    Yükleyin ve virüsleri spyware'leri unutun... Firewall ile güven içinde kalın. Bilgisayarınızı kale yapın...
    Panda Antivirus + Firewall 2008 ile bilgisayarınızı korumak artık çok kolay. Sadece yükleyin ve gerisini Panda Antivirus'e bırakın. Ve güvenli bir şekilde chat yapın, internette dolaşın, resim veya müziklerini internet ortamında arkadaşlarınız ile paylaşın. Pc güvenliğiniz ile ilgili hiç bir şeyi dert etmenize artık gerek yok.
    Özellikler
    - Antivirus özelliği
    - AntiSpyware özelliği
    - AntiPhishing özelliği
    - AntiRootkit özelliği
    - Profesyonel Sistem taraması
    NOT: RAPİDSHAREDEN DOWNLOAD İÇİN FREE TIKLA SÜRE SIFIRLANINCA OTURAN KEDİLERİN OLDUĞU KARAKTERLERİ BOŞ KUTUYA YAZIP İNDİR...

2. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1) en iyi güvenlik yazılımını büyük yazmışsın, forum kurallarını bir okuyuver lütfen. Lütfen başlığını küçült.

2) en iyi güvenlik yazılımı diye dediğin program, nedense her testte, virüs olduğu bariz bir biçimde olan virüsleri bulamamakta ve testlerde sonlardaki yerini korumaktadır.

Sonuç: pek tavsiye etmem.

3. T4LHA_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısınız k.bakmayın dalgınlıma gelmiş aslında bende sevmiyorum bu panda v.prog. hiç güzel dill başlıkı küçüLTüryorum

4. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ettim :)

5. T4LHA_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: