1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pakistanda Deccal Görülmüş ?_?

1. Tengrİ

Tengrİ   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pakistanin lahur öyünde fakir bir dul kadinin oglu olan , babasi kabileler arasinda olan bir catismada ölmüs, cocuk tek gözlü dogmus iki kasin arasinda anasi bunu dogurduktan sonra bunu saklamis kimseye göstermemis korkunc sekli yüzünden ta ki her disari cikisinda kadin elbisesi ile yüzünü örterek disari cikartiyordu.
    cocuk büyüdü ismi masum cocuktaki zeka fark edilince onu bir büyücü alip büyüttü sonra cin ve seytanlarla olan ilim ile ugrasti o kadar nami yükseldi ki tüm pakistanda ismi yayildi
    bir cok iyilesmeyen hastaliklari iyilestirdi cok harikulade olaylar yapiyor
    egtimini bitirdikten sonra yüzünü acti tek gözle milletin karsina cikti, millet korkmaya basladi. bir cok harikulade seyler yapiyor bunlardan: elini atese atip yanmiyor, tas ve cam yiyor, deniz suyundan iciyor, elini her cansiza isaret ettyse yanina geliyor o cansiz hareket ediyor cagirmasina icabet ediyor, topraktan altin yapiyor ve korumasini ise bir kedi üstlenmis.
    nami yayildiginda devlet bunu yakaliyor ve hapise atiyor ama onu yakaladiktan sonra acayip olaylar oluyor hapishanedeki bütün polisler korkudan ne yapacaklarini bilmiyorlar.
    cünkü her ne kadar kapilari üzerine kitledilerse kapilar kendilerinden aciliyor en sonunda devlet caresizlikten bunu sali veriyor ve serbest birakiyor.
    bu arada devlet din adamlari ve alimlerden yardim istiyor ama hic kimse buna karsi bir sey yapamiyor. en sonunda devlet bunu öldürmeye karar veriyor ama hic bir silah ona islemiyor.
    devlet alimlerden yardim isteyince bir alim hadislere dayanarak bunun deccal oldugunu acikliyor ve bir ara sonra kayip olacagi ve horasana gidip ordan cikacagini acikliyor.
    ama diger alimler ise bu deccal degilde büyük bir büyücü oldugunu söylüyorlar gidip yakalandiktan sonra onun sihrini iptal edeceklerini söylüyorlar, ertesi gün bunun evine baski yapiyorlar aynen olan oluyor masum kayiplara karisiyor ve nereye gittigini kimse bilmiyor ....
    acaba bu deccal midir alimlerin dedigi gibi ?
    alimler ise onun deccel oldugunu acikliyorlar ve bütün pakistan gazeteleri resmini yayiyor

Buda Pakistan gazetesinin yayinladigi deccalin resmi...
    sunuda acikliyayim pakistandaki alimler onun deccal olabilecegini söylüyorlar kayip olmus horasanda cikacak simdiki son cikisi degildir yinede yüce allah bilir

Hz. Huzeyfe radıyallahu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

Deccal çıktığı vakit beraberinde su ve ateş vardır. Ancak halkın ateş olarak gördüğü tatlı sudur; halkın su olarak gördüğü ise yakıcı bir ateştir. Sizden kim o güne ererse, halkın ateş olarak gördüğüne düş(meyi kabul et)sin. Çünkü o, tatlı soğuk sudur.

Buhari, Fiten 26, Enbiya 50; Müslim, Fiten 105, (2935); Ebu Davud, Melâhim 14, (4315),

Allahın gönderdiği her peygamber, ümmetini onunla inzar etti. Nuh aleyhisselam ümmetini onunla inzar etti, ondan sonra gelen peygamberler de. O, sizin aranızda çıkacak. Onun hali sizden gizli kalmayacak. Rabbinizin tek gözlü olmadığı size kapalı değildir. O ise sağ gözü kör birisidir. Onun gözü, sanki (salkımdan) dışa fırlamış bir üzüm dânesi gibidir. (İki gözünün arasında ke-fe-re yani kâfir yazılmış olacaktır. Bunu her müslüman okuyacaktır).

Buhari, Fiten 27; Müslim, Fiten 100-103, (169)-(2933).

Allah’u Teala mü’minlere Deccal’i tanıma imkanı sağlayacak ve onun oyunlarına karşı bir firaset ihsan edecektir. Enes (R.A.)’den rivayetle Efendimiz buyurur: “Deccal’in iki gözü arasında kalın bir hatla belli olan (her mü’mine aşikâr) kâfirun(yazısı) vardır. Sonra onu heceledi:Ke-fe-re.

işte kıyametin alametlerinden biri daha görüldüüne göre kıyamet koptu kopacak allah hepimize yardım etsin bütün müslümanların yanında olsun...Amin.

Ben Gerçekligine inanmadım ama ürkütücü diye yayınlıyayım dedim inanıp inanmamak sizin kararınız =)

2. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...
    Oww. soluksuz okuyorum böyle hikâyleri.. Confused Resimlere bakmam yine böyle yazıları okurum ^^

Gerçekten de ürkütücü Confused

3. BlackLighT

BlackLighT Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fake diyorum kanımca ....deccalin fotorafını cekileceğini sanmıyorum.. Rolling Eyes

4. Quincey

Quincey Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise öğrencisi
    Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
    fake kardeş yada Allahın hikmeti deccal kıyamet gününde dev gibi oarak gelecek

5. Beijo

Beijo Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Shocked

6. dreadork

dreadork Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu haberin doğru olup olmadığı şüpheli fakat tabiki hepimiz deccalin tarifini bilmeli ve karşılasırsak nasıl hareket edeceğimizi bilmeliyiz.Onu tabanca top tüfekle öldürmek mümkün değildir saten.Topkapı Sarayında Muhafaza edilen Hz Davud'un kılıcı ile Mesih yahut Hz. İsa (Aynımı yoksa farklı kişilermi bilemiyorum) tarafından öldürülecek.
    Deccalin ateş olarak gösterdiği aslında tatlı su, su olarak gösterdiği ise ateş bunu asla unutmamalı.Çünki kendisini ilah olarak kabul ettirmeye çalışacak.Mükafatı ceza, cezası ise gerçek mükafat aslında gerçek inananlar için.

7. AmiP

AmiP Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bu haber doğru degildir yav

8. Tengrİ

Tengrİ   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuraya bak konu 1 saat önce açıldı son sıraya inmiş ne çok tutuluyor bu bölüm yahu:D

9. Anonymous

Anonymous Guest

bu haber yalanlandı Idea

10. ykp1234

ykp1234 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece fake :mrgreen:

11. Tatanga

Tatanga Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Shocked

12. Anonymous

Anonymous Guest

13. Baha i

Baha i Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ...
    hocam bi şey unutmussun bu tezini çürütecez fakat
    1)Decallin çıkış bölgesi Horosandır..
    yani iran horosanda çıkacak diye gecer kıyamet alametlerinde ....

PARKİSTANDA DEİL :)
    2) kıyamet alametlerinde decaalin tek gözü var demez iki gozlu sağ gözü kördür der.

3)alta gazetede gecen yazılarda DECCAL keslimesi bile GEÇMİYOR farklı Bişey anlatıyor.
    tam i fake parkistan gibi islam hukuku ile yonetilen yerdede bu tür şeyler yani nerden bileyim
    itibar görmez bile

TAM BİR FAKE :)

14. Baha i

Baha i Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ...

hocam mesih ile hz. isa aynı deildir mesih dediğimiz kişi isadan önce inip hz.muhammedin tanımı ile adım adı babımın adı babasının adı aynı olacaktır der(hadiste)
    mesih hz.isadan önce iner farklı kişiler... ve isa tarafından deccal oldurulur...

15. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim evde de var bi tane. kahvekeyfi

16. Kanya

Kanya Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: