Bugün kale savaşları var bilindiği gibi.Ve tüm türkleri tek çatı altında toplama amacımız gerçekleşiyor sanırsam :)
Son haliyle guild listesi:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Güzel bir birleşme olmuş inşallah kalıcı olr ama savaş konusu biraz karısık o kadar emin olmayın derm

Full chinese karakterlerden oluşan guild ve unionlara ben pek şans tanımıyorum ama görseydim orada 5 tane 80 warior , 5 tane 80 wizard , 5 tane de bard/cleric derdim ki o zaman helal olsun olayı koparmışınız epey sağlam iş çıkarırsınız , hadi savaşın bitimine az kaldı bakalım ne olmuş merak ettim Cool

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
mai_mai demiş ki:
Full chinese karakterlerden oluşan guild ve unionlara ben pek şans tanımıyorum ama görseydim orada 5 tane 80 warior , 5 tane 80 wizard , 5 tane de bard/cleric derdim ki o zaman helal olsun olayı koparmışınız epey sağlam iş çıkarırsınız , hadi savaşın bitimine az kaldı bakalım ne olmuş merak ettim Cool

+12345678999874

Katılıyorum sadece Chinesse charaterlerle olmaz bu iş bard Warrior ve Cleric char kasın paso

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bence almanız imkansız hele ki o liste ile mai'nin dediği gibi ekip tam değil yetersiz kalırsınız savunan her zaman sağlamdır detective

A

Anonymous

Guest
extraloob demiş ki:
bence almanız imkansız hele ki o liste ile mai'nin dediği gibi ekip tam değil yetersiz kalırsınız savunan her zaman sağlamdır detective
alamadılar zaten Confused

lagdan adım atamadık bırak nuke fln atmayı bizde böyle telekom olduktan sonra 160lvl de olsak bi halt edemeyecez f....k telekom. Evil or Very Mad

A

Anonymous

Guest
nese ya onların aldıkları ii oldu. yoksa biz asla alamıcaktık. çünkü lost_soul bizim uniondaydı. bölece kaleye kendi ismimizi yazdırma şansı dogdu :mrgreen:

yeterlı katılım olmadı duyduguna göre ben dahıl ordakı bır cok arakadas savas sırasında offline dı saatler ters geldı ama eu charlar vardı ya
sağlık olsun full sun set dahı olsa ordakı herkeste ttnet bole oldugu surece kale yabancıların Wink

Bence Buffer olmadan kim savaşa girerse yaş tahtaya basar.Herkes buff ne kadar güzel ve tadından yenmez bişeydir anladı sanırım Wink

Joymax in çok büyük suçu var iğrenç bi zamana getiriyor zamanı ve surreal için çok kolay oldu Lost_Soul union da 3-4 guild savunmanın kaydolması gerektiğini bilmiyordu kazanan tarafta olduğu için gelecek hafta değişir durum

A

Anonymous

Guest
ChaOs demiş ki:
yeterlı katılım olmadı duyduguna göre ben dahıl ordakı bır cok arakadas savas sırasında offline dı saatler ters geldı ama eu charlar vardı ya
sağlık olsun full sun set dahı olsa ordakı herkeste ttnet bole oldugu surece kale yabancıların Wink
+1907

Yukarı Alt