1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

P90X Vücut Geliştirme Muhabbeti

1. NewJersey

NewJersey   paparazzi rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bazı arkadaşlar konumu görmüştür belki.Boyum 1.80 , 3 Ay Fitness + Diyet ile 103 KG dan 85 KG ya düştüm.Değişim vücütumda baya fark etti.Fakat sponsoru bıraktım birazda yediklerime dikkat etmedim hafif göbek bölgemde yağlanma oluştu.Temmuzda 1 de fitnees + diyete başlıyorum tekrardan.P90X diye videolar gördüm galiba televizyon başın​
    a geçip yaptıklarını yapıyoruz.Bilgisi olan varmı ?

2. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    P90x çok iyi irade sahibi olanların yapabileceği bir iş.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  3. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
    p90xi zamanında çok araştırdım bilgi edindim sana şöyle söyliyim işin asıl mantığı salonlarda çalışmaktan bıkan insanlara daha değişik haraketlerle çalıştırması şimdi herkes diyorki 3 ayda en iyi verimi sağlayan program evet çok iyi verim sağlıyorda sebebi belli sen p90x yapacağım diye herşeyini ona göre ayarlıyorsun ne biliyim diyetine falan kusursuz uymaya çalışıyorsun işte yatmana kalkmana dikkat ediyorsun bana kalırsa 3 ay bunlara dikkat ederek salonda çalışarakta yapabilirsin bunları tabi sorarsan yapacak olsan hangisini yapardın bende p90x yapardım yogadan tut ufak ufak boks haraketleri dengede durma daha çok barfiks şınav gibi haraketlerle çalışmak daha hoş çünkü ilerdede daha rahat olur kanımca (dumbell falanda var yanlış anlaşılmasın)