1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

P. Server aslında kimin elinde?

1. tuthankhamon

tuthankhamon Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son 3-4 gündür psro hakkında bilgi edinebilmek için, gerek bu forumu gerekse diğer forumları dolaşıyorum. Ve hemen hemen her forumda psro'nun çinliller tarafından açıldığı belirtiliyor. Ancak maalesef bu durumu ispat edebilecek görsel bir şeye hiç rastlayamadım.

Bana göre psro kesinlikle almanların elinde. Neden böyle düşünüyorsun derseniz. Ahanda sebepler.

1- SeTrade sitesi. Yarı ingilizce yarı almanca kırma bir site, çinlilerle alakası yok.

2- p-i-t-b-u-l-l@ hotmail.de - weilert-009@ hotmail.com bu iki msn adresinden görüştük GM'lerin her ikisiyle de. msn adreslerinin sonu ister de olsun ister com olsun, hiç bir çinli gidipte msn adresi almaz. Çünkü uzakdoğu %90 oranında yahoo messenger ve/veya yahoo accountlu mail adresi kullanır.

3- Almaya çalıştıkları domain adresi " http://www.silkroad-trader.de " bu adresin de uzantısı belli

4- "Privat" kelimesi. İngilizcede böyle bir kelime yoktur. "Private" vardır ve "Privat" kelimesi almanca bir kelimedir.

Not: Tüm bunlar tamamiyle şahsi düşüncelerimdir.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Eskiden Siteleride Caponcaydı Gmleride Şimdi El Değiştirdi Sanıyorsam...

3. pointtr

pointtr Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Suan ki p.sro Almanlarda :lol:

4. blade408

blade408 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

imzaya bak :lolmuch: :lolmuch:

5. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    El değiştiyse merak etmeyin yakında Biz lere geçer server Wink

6. CrimeIce

CrimeIce Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunun biraz,biraz değil imkansız olduğunu açıklayan bir yazı vardı bu forumda iyi oku istersen.Türkiye'deki internet hızıyla ancak 20 kişi(o da zor ya) girebiliyor.

7. alper556

alper556 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :S beyler orj sitesi bura http://www.525u.net/

forumuda var.. ama linkini unutum yukarda belirtiginiz adamalr sadece çince bilen bi kaç kişi ve çinde oturyolardır buyuk bi ihtimalle 100 silk orda 1 eu bize 3 euya satıyo belki.. yani nornaml biri

8. Lews Therin

Lews Therin Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sitelerin sonunun almanca bitmesi beni de kıllandırıyodu.. dediğin gibi olabilir,ama tamamen almanların eline geçse ,oyunun server ismi vs. çince olmaz,media.pk falan indirmemize gerek kalmazdı bence..

benim düşüncem; sro'yu oynayan en çok türkler ve almanlar, ancak kötü imajımız yüzünden türk değil bir alman gm almış olabilirler ( Chibo diye bi adam daha admin sanırım forumda,o olabilir) ..

9. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    P. serverlar yakın tarihte (yani şöyle bir 100 yıl sonra falan) darkinc'tekilerin eline geçecek. Çünkü yaptıkları açıklamaya göre başta clearsuckreen ve gayMerlin olmak üzere tüm darkinc ekibi şu anki private server olayından çok daha ilerde olduklarını, son hızla ilerlemekte olduklarını, beta test zamanının yaklaştığını ve de 500 kişi seçeceklerini, ayrıca private serverlerin her birinin 10.000 kişi destekleyeceğini söylediler. 10.000 kişi janganda tıkanıp kalacaz :lol: :lol: :lol: headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 hmm hmm hmm

10. yusufbagci

yusufbagci Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet Cafe

darkinc: ?
    clearsuckreen: ?
    gayMerlin : ?

EDIT: Kusuruma bakma hiçbiri hakkında en ufak bişey bilmiyorum. Rolling Eyes

11. cRomWeLL

cRomWeLL Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saçmalamayın ya 20 kişi ne diyosun sen tamam Ttnet çok iyi değil ama ...

Ben P.KO dan geldim Orta Halli 100$ - 150$ a kiraladığım bir sunucu ile 250-300 kişi lagsız kaldırdığımı biliyorum

+

Yine KO'dan Örnek vericem ama dosyalar ne kadar el değiştirirse o kadar iyi...

WmKO adında bir çin serverının dosyaları vardı ki 500$ fiyatında Turkeyko Dosyaları satın aldı sonra onlardan başka server aldı vs.. vs.. Dosyalar çinlilerden alındıktan enfazla 1 ay sonra Forumlara düştü ve hiç bir özelliği kalmadı yani bırakın el değişsin illaki düşer foruma (:

12. pointtr

pointtr Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    p.sro nun ilk emu sunu yapti darkinc denen adam headbang2ft9

13. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    clearsuckreen ve gayMerlin dememin sebebi: bunların kesinlikle insanlara saygısı yok, hatta kullanıcıları aşağılamak için forsat kolluyorlar. insan gibi bir soru soruyorsun ve de cevapları sen salaksın aşağılıksın şeklinde oluyor. nedeni de private server yapacaz deyip de bir şey çıkartmayanların arasından sıyrılabilmeleri... aslında bu seferkinin de kodlarını açmayı düşünmüyorlardı bu adamlar... ama baktılar ki 3-4 zibidi joymax ile baş edemiyor, kullanıcılardan yardım istediler... ve de sadece bunlar bir şeyler çıkarttıkları için bir yerleri kalktı... koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler ya... bu da öyle... demek istediğim birileri bu paketleri analiz edebilecek sabıra ve zekaya sahipse, sadece birileri değil, bir sürü kişi, o zaman herkes şu ya da bu şekilde bir emu çıkarabilir... bu kişiler biz, yani extraloob alemi de olabilir... neden olmasın... emu çıkartanların 3 kolu 4 bacağı yok sonunda... en sonunda da kendi private serverimizi çıkarırız... tamam belki başta mükemmel olmaz ama zamanla hatalar düzelir, 500, 1000, 2000, 3000 şeklinde artar, sonra ikinci serveri açarız, üçüncüyü, dördüncüyü... yağmur gibi exp ve sp yağarken bota ihtiyacı hissetmeyiz... sonra da ne istersek o... ister hunter-thief savaşı yaparız, ister GM muhabbetleri, ya da union trade'i, fortress ya da capture the flag... demek istediğim, eğer insana olan saygımızı kaybetmezsek her şeyi başarabiliriz... buna private server da dahil... yine de siz bilirsiniz, isterseniz çinlileri, almanları ya da darkinc'i bekleyebilirsiniz, ya da kendiniz de bir şeyler yaparsınız...

14. yusufbagci

yusufbagci Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet Cafe
    KO hakkında fazla bir bilgim yok, bir internet cafeci olarak o oyunu makinalarıma hiç kurmadım, ancak oynayanları gördüm grafikleri çok basit geldi. Ben oyunu grafikleri için oynarım, grafikleri iyi değilse ve görsel olarak bana bişey vermiyorsa oynamam. SRO'da grafik yönünden oldukça zengin, en azından bir hikayesi var.

Bana göre sadece Türklerin bulunduğu bir server tat vermez. Bırak serveri unionlar bile en fazla bir - iki ay içerisinde dağılıyor.

15. cRomWeLL

cRomWeLL Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim bahsettiğim Görüntüler değil olayların nerden nereye gelebileceği Oyun karşılaştırcak olsam tabiki SRO (: