1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

özür diliyorum extraloob.......

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. TheLastHawk

TheLastHawk Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest meslek,öğrenci
    arkadaşlar benm açtığım TURKEY server kuruyoruz başlığını herkes biliyordur sizlerden çok özürdiliyorum ama elimde olan bir sey değil ben bu işi cok hafife almışım geç de olsa fark ettim ne deseniz haklısınız ancak ben bu işin peşini bırakmıyacağım er geç yapacağım ama sadece bitince size işte kurdum alın lınk diyteceğim şimödilik beni affedin........herkesten çook özür diliyorum..(bu server işi gözümü bürümüş...)gerçekten sizleri khayal kırıklığına uğrattığım için çooooook özür diliyorum ama bnm için herşey bitmiş diil sadece pc mın özelliklerini yükseltmekle işe bastan başlıyacağım umarım beni anlar ve bana hak verirsiniz bana yorum yapmak zorunda diilsiniz eğer çok isterseniz bu forumdan ayrıladabilirim siz yeterki isteyin bnm amacım post kasmak yahut sizleri heyecanlandırmak diildi bnmde bir yararım olsun dedim fazla erken konuştum galiba onun için sizlerden tekrar tekrar özür diliyorum.. :cry:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    özüre hiç gerek yok güzelim açıklama yapman da çok güzel birşey umarım ileride hayalini gerçekleştirebilirsin şimdiden başarılar dilerim ?!!!!!!...

3. CuNDeRs

CuNDeRs Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    :mrgreen: ben ne demiştmim bu server işi olmaz neyse ... :lol:

4. tombalaci_46

tombalaci_46 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu Düşünmen Yeterli İnş Birgün Kurarsın ?!!!!!!!

5. TurKKillS

TurKKillS Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği.
    bir hedefin varsa o işin %50i bitmiş demektir senin de bi hedefin var sor ile ilgil olsa da hayallerinin yolunda ilerlersen hedefini başarırsın...

Hedefi(amacı)olmayan insan boş yaşayan bir insandır.
    ThE__iLK3R____(cs 1.6 EXL serverında olanlar bilir^^)

6. ferosero_

ferosero_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özrün herkes tarafından kabul edildi fakat bunları yapmadan önce itiraf etseydin hiç sana kızmazdık...

7. ferosero_

ferosero_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediysen dedin dediginin arkasından neden gülüyosunki...Asıl senin bazı üyelerden özür dilemen gerekiyo çok kabaca davranıyon herkese vede kendini bir numara görüyon neyse konu dışına çıkmayalım...

8. dj_bugra

dj_bugra Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kardes senin bunun yapman cok erdemli bir davranış sen sonunu düşünmeden yaptın ama olsn şimdi iyice hesaplar yine yaparsın hee bide

Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz :D

9. gncosmnli

gncosmnli Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    yakında director olacak inşallah
    Güzel sen devam et inşallah bir gün yaparsında bizde Türk Srosunda kasarız. Ama dediğin gibi bu iş hiç kolay olmayacak başarılar.

10. TheLastHawk

TheLastHawk Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest meslek,öğrenci
    çok teşekkür ederim arkadaşlar bu msjlar için yanı böyle bir sitedende böyle üyeler çıkar zaten server olmasada baska yenılıklerle karşınıza çıkacağım umarım bir gün serverde biter de onun ukundende kurtulurum innnın kaç gündür rüyamda nasıl yapacağım nasıl yapacağım diye kendi kendimi yiyordum ama artık umutlandırmak yerine yeter artık dedim ve bu koınuyu açtım özürümü kabul ettiyseniz ve de öle görünüyo bunun için ayrı tşk.ederim konuyu kilitliyelım lütfen konu kirliliği hayli çok zaten ..tekrar tşk ederim beni anladığınız için..

11. Arnildcivardagezer

Arnildcivardagezer Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Helal olsun. Bunları söylemen olayın bilincine varman bile çok büyük bir erdem. Sen denedin ama buradakilerin söylediklerine kulak asıp deneseydin bence daha mantıklı bir davranış olurdu. Denemeyi bırakmanı istemezdim. Bilgisayar bölümündesin. Dersleri öğrenirken insanın kendini geliştirmesi okul bittikten sonra kendini geliştirmesi ile çok farklıdır. Okul bittikten sonra işler zorlaşır. Bu denemelerinin sana bilgi kattığını düşünerek yola devam et. Belki server ı kuramayacaksın ama emin ol kendine çok büyük artılar katmış olucaksın. Tekrardan bu olgun davranışın yüzünden tebrık ediyorum seni. Başarılar ?!!!!!!

12. tombalaci_46

tombalaci_46 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne Mutlu Bizeki Sen ve Senin Gibi Üyelerimiz Var ?!!!!!!.. Konuyu İstegin Üzerine Kilitliyorum Açmak İstersen özelmesaj Atman Yeterli :wink1:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.