Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Extraloob.com ailesi adına öncelikle siteye geri aldığınız için çok teşekkür ederim, haksız yere banlandığımı düşünüp başka sitelerde okan abi hakkında gereksiz küfürler ettim terbiyesizlikler yaptım ben asla bu yapıda birisi değilim hele ki varoş sitelerde
takılacak birisi hiç değilim benim ailem extraloob.com'dur ve bu mesajı paramı almadığım halde yazıyorum tüm samimiyetimle.

Özür dilerim..

kredini fazlasıyla doldurdun kimsenin sana eski gözüyle bakacağını sanmıyorum ...

Sana verilen 2. şansı en iyi şekilde kullanman dileğiyle...

Optimus Prime demiş ki:
Extraloob.com ailesi adına öncelikle siteye geri aldığınız için çok teşekkür ederim, haksız yere banlandığımı düşünüp başka sitelerde okan abi hakkında gereksiz küfürler ettim terbiyesizlikler yaptım ben asla bu yapıda birisi değilim hele ki varoş sitelerde
takılacak birisi hiç değilim benim ailem extraloob.com'dur ve bu mesajı paramı almadığım halde yazıyorum tüm samimiyetimle.

Özür dilerim..

Olayın ne olduğu hakkında fazla bilgim yok ( galiba maddi bir olay ) fakat eğer sen hakikaten gidip başka sitelerde bu sitenin adminine küfür edebiliyorsan , ''ben asla bu yapıda birisi değilim'' diyemezsin.Ne kadar sinirli olsanda , haklı olduğunu düşünsende hatta haklı olsanda ''küfür etmek'' büyük ayıptır.Bir daha tekrarlanmayacağının garantisini sen dahil kimse veremez , ben sitenin yöneticisi olsaydım seni kesinlikle bir daha siteye kabul etmezdim.Bu kadar anlayışlı daha doğrusu affedici davrandıkları için şükretmelisin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Optimus Prime demiş ki:

Özür dilerim..

özür için çok teşekkürler, şunu kesinlikle bilmeni isterim ben hayatım boyunca kimsenin 1 lirasını almadım borcun var diyene gider veririm sadakam olsun derim konuyu gene kapatırım ama kendime 3-5 lira için laf ettirmem senin olayına gelince olayı kimseyle paylaşmaya gerek yok kendi aramızda çözeceğimize inanıyorum ama şunu bilmeni isterim kimsenin arkasından küfür etme saygısızlık yapma hiçbir zaman kazanamazsın kuzum.

banını neden açtık biliyor musun cidden seni sevdiğimizden bu aileye emek verdiğinden açtık yoksa nerede ne diyeceğin beni hiç ilgilendirmez ben bakarım işime geçerim.

siteye geri geldiğin için teşekkürler mucX :muck: :kalp: :beer:

Takımı
Galatasaray
EXL Ailesi Budur , Her ne kadar anneye babaya kızsan da onlar seni affederler işte buda aynı şey EXL Ailesi'nden Kast Edilen Budur :kalp:

extraloob demiş ki:
Optimus Prime demiş ki:

Özür dilerim..

özür için çok teşekkürler, şunu kesinlikle bilmeni isterim ben hayatım boyunca kimsenin 1 lirasını almadım borcun var diyene gider veririm sadakam olsun derim konuyu gene kapatırım ama kendime 3-5 lira için laf ettirmem senin olayına gelince olayı kimseyle paylaşmaya gerek yok kendi aramızda çözeceğimize inanıyorum ama şunu bilmeni isterim kimsenin arkasından küfür etme saygısızlık yapma hiçbir zaman kazanamazsın kuzum.

banını neden açtık biliyor musun cidden seni sevdiğimizden bu aileye emek verdiğinden açtık yoksa nerede ne diyeceğin beni hiç ilgilendirmez ben bakarım işime geçerim.

siteye geri geldiğin için teşekkürler mucX :muck: :kalp: :beer:
Wala adamımsın okan o kadar adam arkandan sövdü burdaki gençlerin senden öğrenecek çok şeyi var :thumbsup:

Arcadia demiş ki:
arkadaş tekrar banlandı galiba :roll:
Kendi seçimimdi.Okan abiyle aramdaki konuda ağır şeyler yazma hakkı bir tek ona aitti.Yorumlarınız için teşekkür ederim!!İyi forumlar,son attığım posttur bu :byes:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt