Özer: Alex ile özel çalışıyorum
Fenerbahçeli Özer Hurmacı takım arkadaşı Alex'e övgüler yağdırırken onunla beraber çalışmanın kendisine çok faydalı olduğunu söyledi

Fenerbahçeli futbolcu Özer Hurmacı, Brezilyalı oyuncu Alex de Souza ile özel çalışmalar yaptığını ve bunun kendisine çok şey kazandırdığına inandığını söyledi.
Özer Hurmacı, Fenerbahçe TV'ye yaptığı açıklamada, antrenmanların son bölümünde teknik direktör Christoph Daum'un kendilerine bireysel çalışmalar yapmaları için fırsat verdiğini ifade ederek, "Bu tür zamanlarda Alex ile bir araya gelerek özel çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmaların bana çok şey kazandırdığına inanıyorum. Ayrıca çok da keyif alıyoruz. Çalışmalar ne kadar yoğun ve ağır geçse de, bu tür bireysel çalışmalar sırasında bütün yorgunluğumuzu unutuyoruz" dedi.
Takım arkadaşı Alex'in futbolculuğu gibi, karakter özelliklerinin de üst düzeyde olduğuna vurgu yapan Özer Hurmacı, "Alex gerçekten dünya çapında bir yıldız ve çok sıcakkanlı bir insan. Onun tecrübelerinden ve yeteneklerinden yararlanmayı planlıyorum. Ondan çok şey öğreniyorum. Alex gibi bir 'duran top ustasıyla' çalışmak benim için şans" diye konuştu.​

bu adamı seviyorum nedense ve ondan büyük şeyler bekliyorum umarım beklentilerimizi karşılıyabilir.

Yukarı Alt