i3-3220 soket 1155 3.3 ghz 3mb cache işlemci
4gb 1600mhz ddr3 cl9 ram
500gb sata3 hdd
msi b75 p45 sata3 usb 3 2200 mhz anakart
Asus gtx550 ddr5 1gb 192 bit dx11 ekran kartı

arkadaşım için birinden fiyat aldım 840 tl dedi. Nedir uygun mudur?

Mopneet

0 ise fiyatı çok pahalı değil ama şu anda bu bilgisayarı satın almak yanlış bir hareket olur. ^^

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
0 ise fiyatı çok pahalı değil ama şu anda bu bilgisayarı satın almak yanlış bir hareket olur. ^^
Neden yanlış bir hareket oluyor? Yeni bir şey falan mı gelecek :D

Bu pcnin üstüne onlarca yeni şey geldi ve gelmeye devam ediyo :D

Sana bi tavsiye vereyim. Özel üniversiteler kayıt yaptıran öğrencilere laptop dağıtır. Şuan kullandığım laptop gibi :) Neyse bu öğrenciler zaten zengin oldukları ve üninin verdiği laptopa ihtiyaçları olmadığı için değerinin yarı fiyatına satarlar laptopları. Mesela bu ilanda olduğu gibi :)

http://www.tahribat.com/Forum-Satilik-E ... op-150510/

Mopneet

Bu mesaj piemde rumuzlu uyeden alinti yapildi
piemde demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Benim 2 sene önce satın aldığım laptop bile bundan daha iyi. Para biriktirip daha iyi bir bilgisayar almanı tavsiye ederim.

Takımı
Galatasaray
Mopneet demiş ki:
Bu mesaj piemde rumuzlu uyeden alinti yapildi
piemde demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Benim 2 sene önce satın aldığım laptop bile bundan daha iyi. Para biriktirip daha iyi bir bilgisayar almanı tavsiye ederim.
Yalnız... değil :D
Ama günümüz laptop standartlarına göre eğer uzun süre kullanmayı planlıyor ise bütçeyi az daha arttırmasını öneriyorum ben de

İyi Günler. Ben bir Leptop Aldım 8 Çekirdekli Samsung Millet Fan Filan Alıyor Hiç Gerek Yok :) Neyse Arkadaşlım Reklam Olmasın Ama Vatan Computer'e Git Duymuşsundur ? Pazar Günleri Her Bir Makineye Günnü Fırsatı Oluyor Mesela : ben 2.500 TL lik Laptop'u 600 TL ye Aldım .. Nasılmı Daha Yeni Ürünmüş 1 sene olmadı Samsungun %75 İndirim Yapmışlar Laptop'a Günün Fırsatı Tabikide . Pazar Günü Gittigimde 1.700 TL inmiş 900 TL Hazırda Vardı Benim Ödemem Gereken Para 600 TL Allah Bereket Versin Yani Sana Demek İstedigim Böyle Bir Ürün Yakalarsan Hiç Düşünme Derim 600 TL Nedirki Yani Sende Böyle Güzel Sistemli Laptop Kapabilirsin :thumbsup: Vatanda İş Var...

Bu mesaj onurselo rumuzlu uyeden alinti yapildi
onurselo demiş ki:
İyi Günler. Ben bir Leptop Aldım 8 Çekirdekli Samsung Millet Fan Filan Alıyor Hiç Gerek Yok :) Neyse Arkadaşlım Reklam Olmasın Ama Vatan Computer'e Git Duymuşsundur ? Pazar Günleri Her Bir Makineye Günnü Fırsatı Oluyor Mesela : ben 2.500 TL lik Laptop'u 600 TL ye Aldım .. Nasılmı Daha Yeni Ürünmüş 1 sene olmadı Samsungun %75 İndirim Yapmışlar Laptop'a Günün Fırsatı Tabikide . Pazar Günü Gittigimde 1.700 TL inmiş 900 TL Hazırda Vardı Benim Ödemem Gereken Para 600 TL Allah Bereket Versin Yani Sana Demek İstedigim Böyle Bir Ürün Yakalarsan Hiç Düşünme Derim 600 TL Nedirki Yani Sende Böyle Güzel Sistemli Laptop Kapabilirsin :thumbsup: Vatanda İş Var...
28 Şub 2013 8O

Yukarı Alt