Jaws3r demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
Jaws3r demiş ki:
duzceli bu setin aynısını +8 olarak koydu. Rev6dan bir kaç kişiye baktım onlarında +10 gösteriyordu , o gördüğün set nova ile eşit belkide daha düşük. +10 Olmasına rağmen benim +5 Nova Legsimle aralarında pek bir fark yok. Immortalized olsaydı ozaman egyptian set diyip konuşurdun. Ayrıca Poseidon gibi eski bir serverda mutlaka itemleri +8 , +9 nova Rogue - Dagger / Warlock vardır. PvP yapsınlarda kim alıyor görürüz.
Ya hocam boş konuşuyorsun hala. Video istedim senden, gösterebilir misin onu söyle bana? Hadi rogue cleric olsa, derim tamam çekişmeli geçebilir. Warlock diyorsun. Vigorla, hp potuyla dolduramaz nova+11 2h silaha sahip bi warriordan alacağı damageleri.
Her ikimizinde görüşü farklı burda birini haklı çıkarmaya çalışmayalım sabaha kadar konuşsak bu 2 charı pvp yaptırtmadan bir gerçeğe varamayız , + Youtube´de doğru dürüst 110 Level Pvp videosu yokken sana full nova +9 Rogue - dagger / warlock videosu nerden bulayım ? ^^
Hocam onu demiyorum ben. Holy Spell skilli max olan bi adama, Warlock ile debuff atmayı nasıl düşünüyorsun? Hadi tamam stun verdikten sonra hemen daggera geçip işi crit ile bitirmeye bakıcaksın. Adamla 5 el pvp yapsan, 5 inde de aynı taktiği uygulasan, kaçında crit gelir? Kaçında adam seni öldürmeden sen onu öldürürsün? 5 sefer de crit gelmez ya.

Neyse dediğine katılıyorum buildleri tartışmıyoruz burda konuyu uzatmayalım.

arkadasım roque warlok olan bi car zehirleri atti deyelim oteki car armutmu toplıcak tek deyi gecircek zehiri birde coin seti roque bu carı nasıl kesmeyi dusunuyor blees basıcak mecbur warıorda bles basıcak bless bitsin screenleri var ölmaz aga bu car deyim.

yav saçmalamayın holy speel full max olursa sadece stun tutar gerisi asla tutmazki stunda bu adama bi işe yaramaz.Ayrıca dikkat ettiyseniz setin tüm parantezleri +61 den yüksek.yani roque nin stun attıkdan sonra max 3 skill de alması lazım.Bu durumda bu imkansız oluyor.Ki 2. faktör roquede cleric olmadıgı için hp de basamıyo.Ki adamın seti oldugu kadar weaponuda çok iyi.Zaten roque-warior chardan çok damage yiyor.Yani her halukarda adam nakavt.dare devil+1crite bakar

Jaws3r demiş ki:
@DaGangs

Holy Spell olayı CH Forceler için geçerli. onların debuff etkileri düşük olduğundan. :wink1:

Bellemişiniz bi zihniyet kimin + sı çok o kingdir. o Coin setininde 2-3 çeşidi var immortality , immortalized gitmiş en düşük seti almış o adam üstündekilerde +10 değil. Rev6 Mısır setlerini +10 olarak gösteriyor. Az oyunu öğrende öyle gel :wink1:
110 lvl full farm warrior /warlock karakterim var ama holy spell lvl 4 olan hiç bir karaktere zehir işlemiyor sen bu oyunu bildiğine emin misin???

Yukarı Alt